Fanka zachęca do tańca! Imprezowa odsłona megahitu Zombie idealna na zimę!

i

Autor: FANKA - Zomie (Remix) Fanka zachęca do tańca! Imprezowa odsłona megahitu Zombie idealna na zimę!

Fanka zachęca do tańca! Imprezowa wersja hitu Zombie przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

2022-11-22 14:38

Fanka znowu zaskakuje swoich słuchaczy! Polska artystka wykonuje cover utworu, który czekał na nią latami - mowa o Zombie, zespołu The Cranberries. Czy FANKA podbije serca fanów tej piosenki z całego świata? Oceńcie słuchając sami już teraz.

Fanka uwielbia utwór Zombie, o czym sama opowiedziała: - Wiedziałam, że kiedyś ten moment nastąpi i wykonam ten utwór. On po prostu na mnie czekał. Kiedy byłam nastolatką, to były czasy gimnazjum, chodziłam na kółko muzyczne, które jak dobrze pamiętam, prowadziła P. Ludmiła. To ona wręcz błagała mnie żebym wykonała ten utwór na jakiejś szkolnej uroczystości, twierdziła, że idealnie do mnie pasuje - oczywiście wtedy brakowało mi odwagi i to się nie wydarzyło. Teraz nadszedł już czas, w którym się nie wstydzę, opowiedziała Anna Wójcik. Dodała, że stworzyli mocno klubowy cover tego hitu i ma wielką nadzieję, że się spodoba się jej słuchaczom. Jest to dla mnie naprawdę sentymentalny utwór i cieszę się, że wreszcie zdecydowałam się podjąć tego wyzwania, które gdzieś w środku cały czas na mnie czekało. Jak brzmi Zombie 2022? Przedpremierowo możecie ocenić, tylko na ESKA.pl!

Fanka, czyli Anna Wójcik zaśpiewała hit Zombie! Jej wersja przedpremierowo [TYLKO U NAS]

Fanka - kim jest Anna Wójcik?

Fanka, czyli Anna Wójcik to ambitna artystka o niebanalnym guście muzycznym i charyzmatycznej osobowości, która w zaledwie dwa lata zbudowała jeden z największych muzycznych kanałów na polskim YouTube, a także ogromną społeczność stałych widzów, którzy czekają na każdy kolejny jej muzyczny projekt. Widzowie pokochali wyjątkowy i charakterystyczny wokal Ani. Jej kanał na YT łącznie wygenerował przeszło 50mln wyświetleń. Fanka posiada również swój fanpage na Facebooku "FANKA", gdzie jej muzyczne poczynania śledzi ponad 250 000 użytkowników. Ania pracuje w asyście wielu zdolnych i utytułowanych producentów. Jej solowe single z poprzedniego roku: 'Będzie co będzie', który był owocem współpracy z rozchwytywanym duetem producenckim Hotel Torino oraz Santorini, który powstał we współpracy z producentem Mike'm Johnsonem, osiągnęły milionowe wyświetlenia w serwisach dystrybucyjnych i stały się hitami lata 2021.