FANKA w polskim repertuarze. Połączyła 5 hitów w jeden utwór!

2020-01-07 19:13
FANKA
Autor: YouTube/FANKA

Od wielu lat, YouTube jest miejscem, gdzie każdego dnia, tysiące twórców internetowych dzieli się swoim talentem wokalnym. Jedną z wokalistek, które zyskały popularność, publikując covery wielkich hitów, jest FANKA. Niemalże każdy z filmików tej youtuberki z miejsca odnosi sukces. Z pewnością dużym zainteresowaniem będzie cieszyło się jej nowe wideo, które zobaczycie już teraz na ESKA.pl.

FANKA - nowy cover youtuberki zadebiutował na jej kanale w serwisie YouTube. Po udanych dwunastu miesiącach działalności w sieci, Anna Wójcik postanowiła nie zwalniać tempa i już w drugim tygodniu 2020 roku po raz kolejny zaskoczyła swoich widzów. Rok 2019 był niewątpliwie tym przełomowym dla jej twórczości. To właśnie w trakcie jego trwania, za sprawą nagrania damskiej wersji kawałka Eluwina, FANKA stała się prawdziwą gwiazdą polskiego YouTube'a. Liczba subskrybentów jej kanału znacznie wzrosła, a zamieszczone przez nią nagrania wielokrotnie trafiały na kartę na czasie.

Tym razem, FANKA zaprezentowała swoim fanom niezwykłą interpretację polskich hitów. Mianowicie, artystka, która regularnie zamieszcza w sieci popularne utwory nagrane po swojemu, muzyczne wyzwania czy też wszelkiego rodzaju medleye, wzięła na warsztat kawałki, które podbijały listy przebojów kilkanaście lat temu. Wśród utworów, które zdecydowała się wziąć na warsztat, nie mogło zabraknąć między innymi Jej czarnych oczu z repertuaru grupy Ivan&Delfin czy też hitu Myslovitz - Długość dźwięku samotności.

FANKA - cover

Nowy Rok przyniósł nowe interpretacje hitów w wykonaniu FANKI. Do tej pory, youtuberka bardzo chętnie sięgała po piosenki z repertuaru współczesnych gwiazd, jednak tym razem, postanowiła przypomnieć sobie oraz swoim widzom, jakie numery podbijały serca słuchaczy kilka i kilkanaście lat temu. Piersi, Myslovitz, Marek Tranda - utwory tych artystów i nie tylko usłyszycie w wideo, które prezentujemy poniżej,

Eska Mashup (17 X)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze