Familiada - YouTuberzy i gwiazdy Voice of Poland. Kiedy odcinek świąteczny?

2017-12-26 12:47
Familiada - YouTuberzy i gwiazdy Voice of Poland. Kiedy odcinek świąteczny?
Autor: fot. YouTube.com/Gimper screen z filmu na YouTube WYSTĄPIŁEM W FAMILIADZIE!

Świąteczna Familiada z udziałem znanych gwiazd! Kto gościł w studio programu Karola Strasburgera? Informujemy i podrzucamy szczegóły transmisji - na ESKA.pl!

Familiada - YouTuberzy, gwiazdy muzyki, twarze znane z drugiego kanału Telewizji Polskiej oraz drużyna The Voice, w świątecznych odcinkach popularnego programu! Ciekawe, jak sobie poradzą z pytaniami. Internauci najbardziej czekają na emisję odcinka z udziałem ich ulubionych internetowych twórców. W składzie Youtuberów pojawił się Cyber Marian, Poszukiwacz, Naruciak, Kolega Ignacy, a w roli kapitana Gimper.

Świąteczny odcinek Familiady - data emisji

Świąteczne dekoracje, radosny klimat, kolędy i goście specjalni - bożonarodzeniowa odsłona Familiady przed nami! Znane gwiazdy wezmą udział w popularnym teleturnieju w jednym celu: pomoc potrzebującym. Wygrane przez nich pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Oprócz YouTuberów zobaczymy również: "Twarze Dwójki", "Artystów" oraz "Drużynę The Voice", w składzie: Tomasz Kammel, Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski czy ostatnia zwyciężczyni Voice of Poland, Marta Gałuszewska.

Kiedy świąteczne odcinki Familiady? Data emisji rozpisana poniżej:

  • Familiada: YouTuberzy vs Artyści - transmisja TVP 2, 26.12.2017, godz. 14:00.
  • Familiada: The Voice vs Twarze Dwójki: transmisja TVP 2, 25.12.2017, godz. 14:00.
Najlepsze filmy na święta - lista TOP 10

Autor: brak danych

  Filmy świąteczne to w kinie już osobna kategoria. Co roku w okresie Bożego Narodzenia pojawia się przynajmniej jedna nowa produkcja, która ma sprawić, że wczujemy się w świąteczny klimat. Które z nich rzeczywiście spełniają swoje zadanie? W rankingu celowo omijam

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze