Familiada: czego ludzie szukają, ale nie znaleźli? Te odpowiedzi bawią do łez

2019-02-11 12:23
Familiada
Autor: YouTube/ TeleMaras

Familiada to jeden z ulubionych programów telewizyjnych Polaków! Od lat śledzimy zmagania uczestników, a każdy z nas wyobrażał sobie, jakby to było stanąć na ich miejscu i poznać Karola Strasburgera. W niektórych domach oglądanie teleturnieju przy niedzielnym obiedzie to już prawdziwa tradycja! Szczególnie wyczekujemy zabawnych wpadek, które często zdarzają się w programie. Zobaczcie jedną z nich na ESKA.pl!

W Familiadzie możemy obserwować liczne wpadki. Zdenerwowani uczestnicy czasem zbyt pochopnie odpowiadają na pytania, a ich wypowiedzi dają dużo powodów do śmiechu widzom przed telewizorami. Tak było i w przypadku pytania o to, czego ludzkość szuka od dawna, a nie może odnaleźć. Pytanie wydaje się dość skomplikowane, lecz wystarczy chwila zastanowienia, by bez problemu podać wiele przykładów. Niestety, uczestnicy programu nie mogli sobie z nim poradzić. 

Przeczytaj też: Najkrótsze małżeństwo świata. Trwało tylko... 3 minuty

Wpadka w Familiadzie - czego ludzkość poszukuje? 

Uczestnicy zapytani o to, czego poszukuje ludzkość od dawna, a nie może odszukać. Do prawidłowych odpowiedzi zaliczały się między innymi Bursztynowa Komnata i Atlantyda. Nie zabrakło jednak kilku pomysłów, rzuconych zupełnie bez sensu, które rozbawiły widzów. Uczestnicy przerzucali się propozycjami: skarbu, tego niemieckiego pociągu, zaginionego statku, zaginionych dzieł sztuki. Oczywiście żadna z propozycji nie mogła pojawić się na tablicy, a dodawanie słowa 'zaginionego' przed dowolnym wyrazem nie okazało się dobrą taktyką. Mimo wszystko drużynie Druhen udało się odgadnąć większość haseł. Wideo możecie zobaczyć poniżej: 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze