Facebook Messenger - nowa opcja uraduje miłośników emoji. Tego jeszcze nie było!

2021-07-26 15:54
Messenger
Autor: Pixabay

Chciałeś zareagować emoji na wysłaną przez znajomego wiadomość, a wyszukanie odpowiedniej zajmowało ci mnóstwo czasu? A może szukałeś, szukałeś i ostatecznie poddawałeś się, bo nie mogłeś znaleźć tej odpowiedniej? Teraz to już nie problem. Facebook wprowadził nową funkcję Messengera, która z pewnością ułatwi życie jego użytkownikom.

Facebook Messenger - nowa funkcja z pewnością ułatwi życie niejednej osobie, która w przeszłości miała problem ze znalezieniem odpowiedniej emotki. Wprowadzenie popularnych emoji jako reakcji na wysłaną przez rozmówcę wiadomość okazało się strzałem w dziesiątkę. Wielu korzystających z popularnego komunikatora czekało jednak na wprowadzenie zmian, a mianowicie wyszukiwarki pożądanych symboli. Chyba każdy użytkownik Messengera nieraz poirytował się, szukając danej emotki, przeskakując z kategorii na kategorię. Dzięki nowemu rozwiązaniu nie będzie to jednak nigdy więcej problemem. Zarządzający należącym do Facebooka komunikatorem wzięli sobie do serca prośby korzystających z Messengera osób i wprowadzili wyszukiwarkę, która pozwala na znalezienie odpowiedniego obrazka w znacznie krótszym czasie. Niestety, zła wiadomość jest taka, że opcja wyszukiwania emotek działa tylko w przypadku reagowania na wiadomość poprzez jej przytrzymanie, a nie w dedykowanej symbolom graficznym zakładce.

Facebook Messenger - nowa funkcja

Aby skorzystać z nowej funkcji Messengera, należy przytrzymać wiadomość na którą chcemy zareagować i gdy pojawi się menu, kliknąć w plusa. Na górze pojawi się opcja Szukaj, dzięki której łatwo znaleźć pożądaną emoji. Ważna informacja jest taka, że wyszukiwarka działa w języku polskim. Niewykluczone, że niebawem będzie ona dostępna również w głównym panelu komunikatora, po kliknięciu w symbol uśmiechu. 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze