Facebook Messenger i WhatsApp połączą siły! Nowa funkcja ułatwi kontakt ze znajomymi

2020-07-08 14:42 Patrycja Obarowska
Messenger i jego triki. Czy znasz je wszystkie i wiesz jak włączyć?
Autor: canva.com Messenger i jego triki. Czy znasz je wszystkie i wiesz jak włączyć?

Facebook Messenger czy WhatsApp?! Nie wiesz co wybrać? Nie zastanawiaj się ani minuty dłużej, ponieważ już niebawem będziesz miał dwa w jednym! Więcej informacji o wspólnym komunikatorze pomiędzy popularnymi platformami już na ESKA.pl! Jak będzie działać najnowsza funkcja i kiedy będzie dostępna dla użytkowników?

Facebook Messenger i WhatsApp połączą swoje siły i staną się jednym wspólnym komunikatorem! Zarówno jedna i druga platforma cieszy się w sieci ogromną popularnością od strony użytkowników, a ich połączenie z pewnością wzbudzi jeszcze więcej pozytywnych emocji. Zapiski, których doszukano się w kodzie Messengera jasno sugerują, że pojawi się niebawem komunikacja pomiędzy obiema aplikacjami. Facebook Messenger i WhatsApp na dany moment nie umożliwia prowadzenia wspólnych rozmów, jednak ma to ulec zmianie na przestrzeni najbliższego czasu. Taka opcja powinna pojawić się już dawno, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że zarówno jedna, jak i druga platforma jest tego samego właściciela. Kiedy pojawi się najnowsza funkcja? Na razie plany założycieli Facebooka nie zostały ujawnione, jednak prace nad integracją komunikatora WhatsApp z Messengerem są już pewne! Ciekawostką jest również fakt, że pojawiły się rozmowy dotyczące połączenia platformy Messengera z Instagramem, co mogłoby w przyszłości okazać się równie ciekawą i przydatną funkcją dla użytkowników lawirujących pomiędzy różnymi mediami społecznościowymi.

Facebook Messenger i WhatsApp - wspólny komunikator 

Facebook Messenger i WhatsApp będą mieć niebawem jeden wspólny komunikator, który ułatwi życiu użytkownikom jednej i drugiej platformy. Będziesz korzystał z nadchodzącej opcji? 

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze