Ewelina Lisowska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

GWIAZDY

Ewelina Lisowska mogłaby prowadzić "Farmę". Tego o niej nie wiecie!

2024-02-21 16:42

Ewelina Lisowska kojarzy się nam z pop-rockowymi utworami, zadziorem w głosie i charyzmą sceniczną. Mało kto jednak wie, jak wygląda jej życie codzienne. To może być sporym zaskoczeniem nawet dla jej największych fanów. Wokalistka z powodzeniem mogłaby dzielić się swoim doświadczeniem z uczestnikami reality-show "Farma".

Ewelina Lisowska zdobyła popularność kilkanaście lat temu, biorąc udział w II edycji programu "X Factor", którą wygrał Dawid Podsiadło. Na przestrzeni lat piosenkarka wielokrotnie eksperymentowała nie tylko z nagrywaną przez siebie muzyką, ale i wizerunkiem. Gwiazda nie obraża się jednak na słuchaczy, którzy mimo upływu lat wciąż widzą w niej dziewczynę z charakterystyczną gwiazdką na twarzy. Czasy buntu Ewelina ma już dawno za sobą. Piosenkarka cały czas jest obecna na rynku, ale na własnych zasadach. Mimo sporej popularności nie zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy, bo jak tłumaczy, nie lubi życia w pędzie. Mało kto wie, że autorka hitu "Nieodporny rozum" mieszka na wsi i zajmuje się kurami. Ścianki zdecydowanie nie są dla niej, choć oczywiście stanowią część jej zawodu.

To w niej jako dziecko kochał się Allan Krupa. Ewelina Lisowska odpowiedziała synowi Edyty Górniak!

Facebook - Ewelina Lisowska AMA Pytamy o wszystko | Eska

Ewelina Lisowska ma kury

W związku z premierą singla "Nie jest tak źle" Ewelina Lisowska odwiedziła eskowe studio. Gwiazda nie tylko udzieliła wywiadu, ale i wzięła udział w cyklu "Pytamy o wszystko". Zapytana o to, jak czuje się na ściankach, z rozbrajającą szczerością wyznała, że woli życie na wsi. 

Nie czuję, że ścianki są takim moim naturalnym środowiskiem. Wychowałam się na wsi i chyba na tej wsi pozostanę. Bardzo lubię swoje gumowce i kury - mam swoje jajka, bardzo pyszne, polecam. Czuję się bardzo dobrze na podwórku - wyznała.

A to zaskoczenie!