Ewelina Lisowska kończy pracę nad debiutancką płytą! Zobacz największe przeboje wokalistki [VIDEO]

2013-03-14 11:00

Ewelina Lisowska kończy pracę nad debiutancką płytą! Wokalistka nagrywa ostatnią piosenkę. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo debiutancki krążek finalistki X Factor trafi do sprzedaży! Zobacz największe przeboje Eweliny Lisowskiej na Eska.pl!

Prace nad nową płytą Eweliny Lisowskiej dobiegają końca. Wokalistka kończy nagrywanie ostatniej piosenki! Tą radosną informacją podzieliła się z fanami za pośrednictwem Facebooka.

Mała syrenka jedzie do Gdańska! A po co? Na sesję zdjęciową do płyty, dokończyć mixy wszystkich kawałków i zaśpiewać ostatnią, syrenią pieśń! Nie mogę sie doczekać kiedy usłyszycie efekty :) buziaki! - napisała Ewelina.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Eweliną Lisowską

Fani wokalistki z niecierpliwością czekają na jej debiutancki album. Ewelina Lisowska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, a grono jej fanów stale się powiększa! Ewelina zadebiutowała w sierpniu 2012 EPką zatytułowaną Ewelina Lisowska. Nie wiadomo jeszcze jaki tytuł nosić będzie jej debiutancki album. Ciekawość fanów nie ma granic, więc aby choć trochę ją zaspokoić Ewelina zdradziła fragment piosenki z nowej płyty: "Zapamietaj jutra nie będzie ". Czy czekacie na nowy album Eweliny?

Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina LisowskaZobacz Nieodporny Rozum - Ewelina Lisowska


 
Nie czytałeś jeszcze?

22 - Taylor Swift. Najnowszy teledysk Taylor już jest na Eska.pl!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze