Ewa Farna w 20m2 Łukasza o wypadku samochodowym: 'potrzebowałam się z tego wyśpiewać'! [VIDEO]

2013-11-18 12:01

Ewa Farna w 20m2 Łukasza opowiedziała internautom o nowej płycie (W)INNA? poruszając m.in. kwestię wypadku samochodowego. Czy tytuł krążka nawiązuje do tego zdarzenia? O czym jest piosenka Przepraszam i jak wypadek wpłyną na twórczość Ewy? Zobacz już teraz na ESKA.pl!

Ewa Farna o wypadku samochodowym opowiedziała Łukaszowi Jakóbiakowi w jego talk-show 20m2 Łukasza. Tym razem wokalistka zdradziła, jak wypadek wpłyną na cały proces powstawania nowej płyty (W)INNA?. Okazuje się, że tytuł krążka nie ma nic wspólnego z tamtym zdarzeniem i Ewie nie przyszło nawet do głowy, że taka nazwa może nasuwać innym skojarzenia z wypadkiem.

Ten jednak znalazł swoje odzwierciedlenie na albumie piosenkarki, który zaliczył premierę 22 października 2013 roku. Mowa oczywiście o piosence Przepraszam z numerem 4 na trackliście.

Potrzebowałam się z tego wypisać, wyśpiewać, no bo kurczę, naprawdę było to przeżycie nieprzyjemne, bardzo nieprzyjemne. Ale najgorsze było to, co się działo we mnie, nie to co dookoła. Ja miałam jakąś traumę, ale nie poszłam do psychologa, psychiatry. Potrzebowałam się z tego wyśpiewać i naprawdę mi to pomogło - skomentowała artystka.

>>> Hity Radia ESKA 2 bez: eskaGO zaprasza bez reklam i bez przerwy już teraz!

Wszystko wskazuje na to, że temat wypadku samochodowego jest już zakmnięty dla Ewy Farnej a muzyka to jedna z najważniejszych rzeczy w jej życiu. ESKA.pl przypomina, że już wiosną 2014 roku będziemy mogli podziwiać wokalistkę także jako nową jurorkę X Factor 4. Więcej o tym w artykule proponowanym poniżej.