Ewa Farna śpiewa Hello w wannie pełnej lodu. Zobacz hit Adele "na chłodno"

2016-01-19 23:00

Ewa Farna śpiewa Hello w wannie. O co chodzi? Wokalistka podjęła prawdziwie zimowe wyzwanie fanów. Zobacz Ewę Farną w wannie przy najchłodniejszym wykonaniu Hello Adele!

Ewa Farna zaśpiewała Hello Adele leżąc w wannie pełniej zimnej wody i lodu. To mrożące krew w żyłach wyzwanie rzucili wokalistce jej fani. Hello jest jednym z największych przebojów ostatnich miesięcy. Utwór to pierwszy singiel promujący najnowszą płytę brytyjskiej wokalistki. Krążek miał swoją premierę 20 listopada 2015 roku. Samo wykonanie piosenki Hello nie jest niczym łatwym, a co dopiero w wannie z lodem. Ewa Farna jednak nie zawiodła fanów i podjęła się zadania. Jak sobie z nim poradziła?

HOT TOPIC: Quiz - jak dobrze znasz polskie piosenki?

Ewa Farna śpiewa Hello

Najtrudniejsze dla wokalistki okazały się zwrotki, przeszkadzające w śpiewaniu zimno Ewa Farna próbowała zatuszować śmiechem. Jednak w refrenach Hello artystka pokazała swoje niesamowite umiejętności wokalne.

>> Celine Dion śpiewa Hello Adele

 

Ewa Farna w wannie z lodem

Cover Hello w wannie pełnej lodu to nie pierwszy raz kiedy Ewa Farna zmierzyła się z piosenką Brytyjki w ekstremalnych warunkach. W 2012 roku wokalistka wzięła udział w programie ESKA TV - Kilerskie Karaoke, gdzie wykonała piosenkę Adele Rolling In The Deep, stojąc w skrzyni wypełnionej m.in. gotowanym makaronem i żywymi pająkami.

 

Ewa Farna na scenie prezentuje się chyba lepiej niż w wannie… Przypomnijcie sobie jej występ z ESKA Music Awards 2014:

HOT TOPIC: Pogoda na luty 2016 - długoterminowa prognoza: będzie mróz i śnieg?

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze