Ewa Chodakowska o ostrych opiniach Idy Nowakowskiej! 'Nie do końca rozumiałam oceny Idy'

2019-04-19 15:42 A.D.
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Waldemar Kompała

Wystarczyło zaledwie siedem tygodni emisji programu „Dance, Dance, Dance”, aby Ida Nowakowska została uznana za jedną z najbardziej surowych jurorek w polskiej telewizji. W finałowym odcinku, oceny jurorki, często uznawane za kontrowersyjne, postanowiła skomentować Ewa Chodakowska.

Przed nami wielki finał tanecznego show TVP2. Zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance” poznamy już w najbliższą niedzielę! Na scenie, oprócz finałowych par - Patricii i Victorii Kazadi oraz Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, zobaczymy także taneczny występ Idy Nowakowskiej. Jurorka wykona choreografię do utworu Hozier „Take Me To Church”. 

Zobacz: Kurdej-Szatan uczestniczką drugiej edycji Dance, Dance, Dance? Jest komentarz gwiazdy

Ewa Chodakowska o występie Idy Nowakowskiej! Co powiedziała? 

Tuż po zakończeniu pokazu, Ewa Chodakowska postanowiła skomentować to, co zobaczyła na scenie. Przy okazji odniosła się do wcześniejszych opinii Nowakowskiej na temat występów uczestników show. Były takie momenty, kiedy nie do końca rozumiałam oceny Idy - i zupełnie serio - zwłaszcza kiedy wchodziły w grę duże emocje. Ale teraz, patrząc na to wykonanie na scenie, wychodzę z założenia, że najpierw trzeba wymagać od siebie, żeby wymagać od drugiego człowieka. Tutaj siedzi przykład mistrzowski. Ida ma prawo wymagać - powtórzyła dwukrotnie Ewa Chodakowska, co możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Pod ogromnym wrażeniem występu Idy była nie tylko Ewa Chodakowska, ale także Robert Kupisz, który na stojąco oklaskiwał koleżankę z jurorskiej ławy. Cały występ Idy Nowakowskiej będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Wielki finał zostanie wyemitowany w Wielkanoc o godzinie 20:55 w TVP2.

Najnowsze