Szansa na sukces - Eurowizja Junior

i

Autor: AKPA Szansa na sukces - Eurowizja Junior

Eurowizja Junior 2022 - Polska bez szans? Widzowie załamani poziomem preselekcji!

2022-09-12 17:05

Eurowizja Junior 2022 będzie kolejną edycją pełną sukcesów dla Polski? Odpowiedź na to pytanie chce poznać wielu fanów konkursów, ale wcześniej musimy poznać naszego reprezentanta. Aktualnie trwają preselekcje, ale widzowie na razie nie widzą dużych szans na zwycięstwo w Armenii. Na to wskazują komentarze internautów.

Eurowizja Junior 2022 nadchodzi. Oczekiwania Polaków są duże, ponieważ nasza zeszłoroczna reprezentantka zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Wszyscy marzą o nowym młodym artyście, który da nam możliwość wygrania. W tym roku ponownie reprezentant Polski zostanie wybrany w programie Szansa na sukces. To właśnie w tym show wybrano Sarę James, Alę Tracz i Viki Gabor. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału, ale wiele wskazuje na to, że fani Eurowizji są zawiedzeni preselekcjami. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, które wskazują na słaby poziom tegorocznej edycji. Czy w tym roku nie ma co liczyć na podium na Eurowizji Junior?

ZOBACZ TAKŻE: Tak Sara James przygotowuje się do finału America’s Got Talent! Dobra zabawa za kulisami

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Eurowizja Junior 2022 - internauci zawiedzeni preselekcjami

Do tej pory poznaliśmy trzech finalistów dziecięcej Szansy na sukces. O wyjazd do Armenii zawalczą Natalia Smaś, Laura Bączkiewicz i Aleksander Maląg. W niedzielę 18 września do tego grona dołączy czwarty kandydat lub kandydatka. Jurorom udało się wybrać najlepszych uczestników półfinałowych odcinków, ale internauci są zawiedzeni ogólnym poziomem tegorocznych preselekcji. Według nich brakuje kogoś, kto miałby szansę odnieść podobny sukces, jak Sara James, Viki Gabor czy Roksana Węgiel. Oto kilka komentarzy z Twittera:

Eurowizja Junior 2022 - kiedy i gdzie?

W tym roku Eurowizja Junior odbędzie się w Armenii 11 grudnia. Po wygranej w zeszłorocznym konkursie ormiański nadawca publiczny szybko potwierdził chęć organizacji kolejnej edycji. Impreza zostanie zorganizowana w stolicy kraju, czyli Erywaniu. Miejscem widowiska będzie Kompleks Sportowo-Koncertowy im. Karen Demirczian.