Eurowizja Junior 2021 - reprezentantka Ukrainy zachwyca mocnym głosem. Jest lepsza od Sary James

2021-12-03 10:56
Olena Usenko
Autor: junioreurovision.tv / EBU

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Poznaliśmy też reprezentantkę Ukrainy, która zachwyca swoim potężnym głosem.

Eurowizja Junior 2021 - reprezentantka Ukrainy zachwyca mocnym głosem. Jest lepsza od Sary James. Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja jest duża. Wiemy też, że Ukrainę będzie reprezentowała Olena Usenko. Jej zdolności wokalne zachwycają!

Sara James w ESKA Live przed Eurowizją Junior 2021! Ten występ zobaczy cały świat!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Eurowizja Junior 2021 - Ukraina

Olena Usenko w barwach Ukrainy zaśpiewa piosenkę Vazhil. To klasyczna ballada, która pozwala na pokazanie wokalnego talentu Co ciekawe, to jedna z niewielu wolnych piosenek w tegorocznej stawce, a więc z pewnością się wyróżni. Fani Eurowizji uważają, że Olena może być jedną z głównych rywalek Sary James, która do tej pory była uważana za faworytkę w głosowaniu jury.

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze