Eurowizja Junior 2021 - Azerbejdżan prezentuje mocną balladę. Zagrożenie dla Sary James?

2021-11-18 11:25
Sona Azizova
Autor: EBU / junioreurovision.tv

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka tygodni najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Poznaliśmy też reprezentantkę Azerbejdżanu, który zaśpiewa piosenkę, która z pewnością będzie bić się o trofeum!

Eurowizja Junior 2021 - Azerbejdżan prezentuje mocną balladę. Zagrożenie dla Sary James? Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja jest duża. Teraz dowiedzieliśmy się, że Rosję będzie reprezentowała Sona Azizova. W Paryżu zaśpiewa potężną balladę, która z pewnością pozwoli jej pokazać swój wokalny talent. Czy skradnie punkty Sarze James?

Sara James - zagraniczne reakcje na jej występ w You Can Dance. "Dlaczego polskie dziewczynki wyglądają jak dorosłe gwiazdy?"

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - Azerbejdżan

Sona Azizova w barwach Azerbejdżanu zaśpiewa piosenkę One Of Those Days. To klasyczna ballada o nadziei i marzeniach o lepszym jutrze. Co ciekawe, to jedna z niewielu ballad w tegorocznej stawce, a więc z pewnością się wyróżni. Fani Eurowizji uważają, że Sonia może być główną rywalką Sary James, która do tej pory była uważana za faworytkę w głosowaniu jury. Warto dodać, że Azerbejdżan wraca do konkursu po przerwie. Ostatnio wystąpili w 2018 roku, a więc ich apetyt na sukces jest duży.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze