Eurowizja Junior 2020 w Warszawie - kto powinien reprezentować Polskę? [GŁOSOWANIE]

2020-05-18 18:12 PO
Hania Sztachańska, Marcin Maciejczak
Autor: EAST NEWS: Artur Zawadzki/REPORTER | Mateusz Jagielski/East News

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się ponownie w Polsce, co więcej gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci będzie miasto Warszawa! Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was sondę, w której to właśnie wy wybieracie reprezentanta naszego kraju! Kto powinien nim zostać? Wybierzcie swojego faworyta oddając na niego głos.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Warszawie 29 listopada. Ta informacja uspokoiła zniecierpliwionych fanów, którzy tak naprawdę cały czas wątpili w organizacje tego wydarzenia w tym roku. W dobie pandemii koronawirusa wiele muzycznych imprez tej większej, jak i mniejszej rangi zostało odwołanych z przyczyn zrozumiałych. Tak stało się chociażby w przypadku dorosłej edycji Eurowizji, jednak na całe szczęście miłośnicy Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ już 29 listopada będą mogli śledzić muzyczne poczynania młodych artystów i dopingować ich talent z całych sił. Gospodarzem imprezy ponownie będzie nasz kraj, a całe wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Specjalnie dla fanów Eurowizji Junior 2020 stworzyliśmy głosowanie, które polega na wybraniu reprezentanta Polski. Nie czekaj ani chwili dłużej i wybierz tego wyjątkowego artystę, który twoim zdaniem powinien reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji Junior już 29 listopada 2020 roku.

Eurowizja Junior 2020 - kto powinien reprezentować Polskę?

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Muzyczne wydarzenie odbędzie się 29 listopada tego roku w Warszawie. Kto powinien reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020? Zdecyduj sam biorąc udział w naszej ankiecie.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze