Eurowizja Junior 2020 - reprezentantka Francji z szansą na wygraną? Też brała udział w The Voice Kids!

Valentina
Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Niewiele dzieli nas od rozpoczęcia najbardziej wyczekiwanej imprezy muzycznej tego roku, czyli Eurowizji Junior 2020. W ostatnich dniach poznaliśmy już niemalże wszystkie piosenki reprezentantów, którzy powalczą o zwycięstwo. Szanse na znalezienie się w czołówce ma francuska wokalistka Valentina. Czy młoda artystka okaże się jeszcze lepsza niż Carla? Więcej na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Valentina z Francji ma szansę na osiągnięcie jeszcze większego sukcesu niż ubiegłoroczna reprezentantka Carla? Jest to bardzo możliwe! Francja jest jednym z tych krajów, które w ostatnich latach zajmują wysokie pozycje w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W 2018 roku reprezentująca Francję Angelina zajęła drugie miejsce, tuż za Roksaną Węgiel, natomiast rok później, typowana na jedną z faworytek Carla zamknęła TOP 5 najwyżej ocenianych występów zarówno przez jurorów, jak i publiczność. Nic dziwnego, że Francja po raz kolejny wyraziła chęć uczestnictwa w wydarzeniu i wysłała swoją reprezentantkę. Wybór padł na młodą wokalistkę Valentinę i jej piosenkę J'imagine, do której powstał już nawet oficjalny wideoklip. Teledysk w zaledwie trzy dni przekroczył liczbę stu tysięcy odsłon.

Francuscy widzowie od razu rozpoznali Valentinę. Przyszła gwiazda sceny muzycznej zaczynała bowiem w podobny sposób, co Carla czy polskie reprezentantki na Eurowizji Junior - w programie The Voice Kids! Internauci dostrzegli też niebywałe podobieństwo do innej uczestniczki konkursu.   

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Eurowizja Junior 2020 - Francja

Valentina stawiała swoje pierwsze kroki sceniczne w czwartej edycji francuskiej odsłony show The Voice Kids. Występ młodej wokalistki z utworem Tra te e il mare wygenerował już ponad 12 milionów odsłon, mimo że wówczas w stronę siedmiolatki nie odwrócił się nikt... Na szczęście, Valentina nie przestała jednak wierzyć w marzenia i już 29 listopada stanie do walki o zwycięstwo na Eurowizji. Zdaniem internautów, jej szanse są naprawdę wysokie!

Internauci dostrzegli też, że Valentina bardzo przypomina reprezentantkę Francji sprzed dwóch lat - Angelinę. Też widzicie to podobieństwo?

Najnowsze