Eurowizja Junior 2020 - kiedy Ala Tracz? Kiedy Polska? Ta pozycja przyniesie jej szczęście?

Ala Tracz
Autor: WBF

Już niespełna tydzień dzieli nas od rozpoczęcia największej imprezy muzycznej w tym roku, jaką bez wątpienia jest Eurowizja Junior. Wiadomo już, jako która w kolejności wystąpi polska reprezentantka Ala Tracz. Czy ta pozycja przyniesie jej szczęście? Sprawdźcie wszystkie szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - jako która wystąpi Ala Tracz? Kolejność występów została już ujawniona! Jako że Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się już w tym tygodniu, w sieci pojawia się coraz więcej szczegółów jego dotyczących. Oficjalnie wiadomo już, która w kolejności zaprezentuje się reprezentantka naszego kraju, finalistka The Voice Kids i zwyciężczyni Szansy na Sukces Ala Tracz. Dziesięcioletnia wokalistka zaśpiewa na scenie swój pierwszy solowy utwór I'll Be Standing, za którego produkcję odpowiada Gromee.

W tym roku w Eurowizji Junior weźmie udział dwanaście krajów. To znacznie mniej w porównaniu do zeszłego roku, gdy na scenie zaprezentowało się łącznie dziewiętnastu artystów. Ma to oczywiście związek z pandemią koronawirusa, jak również sytuacjami wewnętrznymi w poszczególnych krajach. Z oficjalnego komunikatu wiemy już, jako która zaprezentuje się Polska. Czy to miejsce przyniesie nam trzecie z rzędu zwycięstwo?

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Eurowizja Junior 2020 - kolejność występów

Na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci pojawiła się informacja o tym, w jakiej kolejności będą prezentować się poszczególni uczestnicy. Ala Tracz wystąpi jako szósta, zaraz po Białorusi. Środkowe miejsce może okazać się szczęśliwe dla naszej reprezentantki. Viki Gabor startowała w zeszłym roku z jedenastej na dziewiętnaście możliwych pozycji.

Najnowsze