Eurowizja Junior 2020 - jak zostać wolontariuszem podczas konkursu?

2020-08-07 11:27 Patrycja Obarowska
Eurowizja Junior 2020
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2020 - jak można zostać wolontariuszem podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Choć wydarzenie odbędzie się dopiero za 4 miesiące, zapisy na wolontariat ruszają już dziś! Dowiedz się na ESKA.pl, jak stać się jednym z nich!

Eurowizja Junior 2020 - jak zostać wolontariuszem podczas konkursu? Choć do daty wydarzenia jeszcze trochę czasu, akcja wolontariat rusza już teraz! Eurowizja Junior 2020 ma odbyć się dokładnie 29 listopada tego roku w Warszawie, jednak w dobie koronawirusa i stale rosnącej liczby zakażeń, ta sytuacja również może jeszcze ulec zmianie. Zakładając jednak najlepszą opcję z możliwych, czyli zorganizowanie konkursu, warto wspomnieć o akcji wolontariat, która jest świetną szansą do zaangażowania się w powstanie wielkiego, muzycznego wydarzenia, jakim jest Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wolontariat podczas Eurowizji Junior 2020 jest przede wszystkim wspaniałą przygodą i szansą na współpracę z jednym z największych wydarzeń telewizyjnych. To idealny na moment na zawarcie nowych znajomości, poznanie uczestników konkursu i zobaczenie niezwykłego widowiska od kulis. Dowiedz się na ESKA.pl, w jaki sposób dołączyć do wydarzenia i być wolontariuszem podczas Eurowizji Junior 2020. 

Eurowizja Junior 2020 - jak zostać wolontariuszem? 

Eurowizja Junior 2020 potrzebuje wolontariuszy! Może zostać nim każda dorosła osoba, która ukończyła 18 lat. Wszystkie osoby, które chciałby zostać wolontariuszem podczas Eurowizji Junior 2020 muszą być dyspozycyjne już w drugiej połowie listopada, a także biegle posługiwać się językiem angielskim. Podstawowe cechy wolontariusza? Punktualność, zorganizowanie, komunikatywność, elastyczność, kreatywność, a także wysoka kultura osobista! Na zgłoszenia od chętnych osób czeka Telewizja Polska! Warto wypełnić formularz, jak najszybciej, ponieważ zgłoszenia zbierane są do 15 września 2020. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze