Gwiazdy

Eurowizja 2024 - Slimane z Francji zszokuje swoim głosem. Jego talent przyprawia o ciarki

2024-05-10 22:28

Eurowizja 2024 trwa w najlepsze i każdy otwarcie mówi o faworytach do zdobycia głównej nagrody. Krajem, który ma nadzieję na duży sukces, jest Francja. Reprezentuje ich Slimane, który w ojczyźnie jest dużą gwiazdą. Jego utwór "Mon Amour" to monumentalna ballada. Jego głos robi ogromne wrażenie!

Eurowizja 2024 to wydarzenie, na którym jest miejsce dla każdego gatunku muzyki i na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ci, którzy lubią klasyczne ballady śpiewane przez dobrych wokalistów, powinni zainteresować się tegoroczną propozycją delegacji z Francji. Telewizja publiczna z tego kraju jako pierwsza wybrała swój utwór. Slimane został ogłoszony jako francuski uczestnik już w listopadzie ubiegłego roku. Od razu zaprezentował swoją eurowizyjną piosenkę. "Mon Amour" odnosi sukcesy we Francji i teraz może zachwycić resztę Europy. Najmocniejsza strona tej propozycji to zdecydowanie głos Slimane. Fani konkurs są przekonani, że Francuz może okazać się "czarnym koniem" i wygrać głosowanie jurorów.

Eurowizja 2024 - Alyona Alyona i Jerry Heil walczą o zwycięstwo dla Ukrainy. Kiedyś nagrały piosenki z Polakami!

Eurowizja 2024 - główni faworyci do zwycięstwa

Slimane - kim jest?

Od czasu zwycięstwa w The Voice of France w 2016 roku popularność Slimane'a rośnie błyskawicznie: 2 miliony sprzedanych albumów, 5 nagród NRJ Music Awards, 2 miliardy odtworzeń na całym świecie i 7 milionów obserwujących w mediach społecznościowych. Niedawno wyruszył w trasę koncertową po największych arenach we Francji. 

Eurowizja 2024 - kiedy i gdzie?

68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Malmö w obiekcie sportowo-widowiskowym Malmö Arena. Półfinały zorganizowane zostaną 7 i 9 maja 2024. Zwycięzcę poznamy podczas wielkiego finału 11.05.2024. Wydarzenie trafi do Szwecji z powodu tegorocznej wygranej Loreen z piosenką "Tattoo".