Eurowizja 2021 - The Roop wygrają konkurs? Ich piosenka Discoteque już jest hitem

The Roop
Autor: THE ROOP Band

The Roop to jeden z tych zespołów, który otrzymał możliwość reprezentowania swojego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2021 roku. Na niespełna cztery miesiące przed startem wydarzenia grupa zaprezentowała swoją eurowizyjną propozycję Discoteque. Utwór wraz z teledyskiem bije już rekordy popularności w sieci, a fani nie mają złudzeń - Eurowizja 2021 będzie należeć właśnie do nich.

Eurowizja 2021 - zespół The Roop zaprezentował swoją eurowizyjną propozycję, która wnet porwie do tańca każdego, nawet osoby, które uchodzą w towarzystwie za najmniej zabawowe. Piosenka Discoteque zadebiutowała wraz z teledyskiem w piątek (22 stycznia) i właściwie od razu stała się hitem. Reprezentująca Litwę grupa już w zeszłym roku typowana była na faworyta Eurowizji 2020. Jak jednak wiadomo - impreza nie doszła do skutku, a część nadawców zdecydowało się na wysłanie niedoszłych reprezentantów do Rotterdamu w roku kolejnym. Taki los spotkał właśnie członków zespołu The Roop, którzy już w maju powalczą o zwycięstwo na eurowizyjnej scenie. I choć nie znamy jeszcze wszystkich utworów, a nawet artystów, którzy będą ze sobą rywalizować, to część fanów Eurowizji nie ma wątpliwości, że to właśnie The Roop powinni zająć pierwsze miejsce.

Zeszłoroczna propozycja grupy zatytułowana On Fire cieszyła się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Wideoklip nakręcony do singla był trzecim najchętniej oglądanym wideo w 2020 roku spośród wszystkich, które znajdują się na oficjalnym kanale wydarzenia. Wyżej byli jedynie Netta i Little Big. Wielu internautów uważało jednak, że piosenka On Fire to strzał w dziesiątkę, a pozostałe kompozycje grupy nie będą jej dorównywać. Discoteque to dowód na to, że byli w błędzie.

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Eurowizja 2021 - The Roop

Kawałek Discoteque jeszcze lepszy od On Fire? Fani Eurowizji nie mają wątpliwości, że utwór ma wielkie szanse na zwycięstwo w największym konkursie muzycznym na świecie. W niespełna dobę wideo wygenerowało blisko milion odsłon, a pozostawione pod nim komentarze mówią same za siebie.

- Na spokojnie wygrają ;)

- Gratulacje! Znowu zwycięska piosenka - piszą internauci.

Eurowizyjnej propozycji od The Roop możecie posłuchać poniżej.

Najnowsze