Afrojack

i

Autor: Youtube.com/Afrojack

Eurowizja 2021 - ogłoszono kolejnych gości specjalnych. Pojawi się światowej sławy DJ

2021-04-06 12:13

Eurowizja 2021 już w maju. W tym roku w konkursie weźmie udział 39 państw. Jednak nie tylko reprezentanci pojawią się na scenie w Rotterdamie. Organizatorzy od jakiegoś czasu potwierdzają obecność gości specjalnych. Teraz pojawiły się kolejne nazwiska. Na Eurowizji pojawi się światowej sławy DJ. Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy!

Eurowizja 2021 pełna będzie gości specjalnych. Holenderscy organizatorzy zadbali, aby podczas koncertów każdy znalazł coś dla siebie. Widzowie mogą liczyć nie tylko na uczestników tegorocznego konkursu, ale także na europejskie gwiazdy, które zaśpiewają specjalnie z tej okazji. Lista gości jest długa. Ostatnio powiększyła się o kolejne nazwiska. Europejska Unia Nadawców ogłosiła, że na scenie pojawi się Afrojack, czyli popularny na całym świecie DJ. Polacy mogą go znać z takich utworów jak Take Over Control czy The Spark. Na Eurowizji nie wystąpi sam. Towarzyszyć będą mu Wulf oraz Glennis Grace. Ich występ na żywo będzie można zobaczyć podczas wielkiego finału. który odbędzie się 22 maja. Tego dnia wystąpi też między innymi Duncan Laurence, czyli zwycięzca ostatniego Konkursu Piosenki Eurowizji. Zaprezentować ma nowy singiel.

Eurowizja 2021 - 19-letni Tusse z Demokratycznej Republiki Konga reprezentuje Szwecję

Eurowizja 2021 - goście specjalni

Już wcześniej ogłoszono, że na Eurowizji 2021 pojawią się także zwycięzcy wybranych edycji z przeszłości. Polscy widzowie najbardziej znają Mansa Zelmerlowa, który w 2015 roku wygrał dla Szwecji z piosenką Hereos. Na scenie pojawi się także grecka zwyciężczyni z 2005 roku - Helena Paparizou, która triumfowała z My Numer One. Powróci także kontrowersyjny, fiński zespół Lordi, którego zwycięstwo w 2006 wywołało wiele kontrowersji.

Eurowizja 2021 - kto z Polski?

Polskę reprezentować będzie wokalista i prezenter telewizyjny Rafał Brzozowski. Był to wewnętrzny wybór Telewizji Polskiej. Postanowiono zrezygnować z Alicji Szemplińskiej, która miała nas reprezentować w zeszłym roku. Postawiono na piosenkę utrzymaną w klimacie lat 80. Jest to szwedzka kompozycja. Rafał Brzozowski jest przekonany, że to dobra piosenka i zapewnia, że obroni ją na scenie.

Sonda
Co sądzisz o nominacji Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji?