Eurowizja 2018 - piosenka Czech to podróbka Justina Timberlake'a?

2018-05-13 0:14
Lie to me - ta piosenka z Eurowizji to podróbka Justina Timberlake'a?
Autor: Fot. YouTube/ Телеканал СТБ Występu podczas eliminacji.

Justin Timberlake od lat wyznacza trendy. Wszyscy chcą wzorować się na tym artyście. Jeden z uczestników konkursu Eurowizja chyba jednak przesadził. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Justin Timberlake wzorem dla uczestników Eurowizji? Z pewnością powinien nim być z wielu powodów. Świetnie prezentuje się na scenie, jego utwory są różnorodne i zawsze potrafi wprowadzić do nich coś innowacyjnego. Co jednak jeśli ktoś wziął sobie tę inspirację za bardzo do serca? Jeden z uczestników tegorocznego konkursu Eurowizji wyjątkowo zbliżył się w swoim wykonaniu i stylizacji do króla popu. 

Eurowizja 2018 - Polska. Z kim i kiedy w półfinale konkursu?

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - Polska wystąpi w drugim półfinale! O tym, z kim i kiedy Polska powalczy o finał Eurowizji dowiedzieliśmy się pod koniec stycznia. Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się pod hasłem 'All aboard!'. Hasło przewodnie Eurowizji

Eurowizja 2018 - piosenka Czech

Lie To Me to utwór Mikolasa Josefa, który pod wieloma względami łudząco przypominać może 'Filthy'. Nie chodzi tu tylko o podobieństwo w muzyce i sposobie śpiewania, które zauważamy od razu. Mikolas na scenie rusza się w bardzo podobny sposób, ma również niemal identyczną stylizację - okulary, sweter, buty... Wszystko jest podobne. 

Lie To Me - jak brzmi piosenka? 

Czeski wokalista wystąpi podczas konkursu piosenki Eurowizja 2018, gdzie reprezentować będzie swój kraj. Był również gościem specjalnym podczas półfinału ukraińskich eliminacji eurowizyjnych. Jego utwór cieszy się dużą popularnością na całym świecie, a teledysk z udziałem żywego wielbłąda obejrzało już niemal 3 miliony widzów. Mimo rzucających się w oczy podobieństw między młodym wokalistą, a Timberlakem jest to z pewnością jeden z faworytów tegorocznej Eurowizji. Poniżej znajdziecie oba utwory i występ Mikolasa Josefa podczas eliminacji krajowych.  

Najnowsze