Eurowizja 2018 - Gromee ma duże szanse na zwycięstwo. Dlaczego?

i

Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska Eurowizja 2018 - Gromee ma duże szanse na zwycięstwo. Dlaczego?

Eurowizja 2018 - Gromee ma duże szanse na zwycięstwo. 5 mocnych dowodów

2018-03-04 2:14

Gromee na Eurowizji 2018 ma ogromne szanse na zwycięstwo! Przekonajcie się, dlaczego to mocny kandydat - na ESKA.pl!

Gromee na Eurowizji 2018 to spełnienie marzeń wielu fanów producenta! Ogromna liczba internautów jest przekonana, że krakowski muzyk, twórca wielu hitów, jest najmocniejszym kandydatem w polskich preselekcjach. Z tej okazji powstał specjalny hasztag #GromeeNaEurowizję, a w komentarzach na profilu DJ-a pojawiło się mnóstwo propozycji reprezentowania Polski na Eurowizji. My również uważamy, że jeden z najlepszych producentów w Polsce ma szansę na sukces w czasie 63. Konkursu Piosenki Eurowizji 2018.

Gromee - polskie preselekcje do Eurowizji 2018

Gromee wygrał polskie preselekcje i oficjalnie - w duecie z Lukasem Meijerem - weźmie udział w drugim półfinale Eurowizji w Lizbonie!

GROMEE i Lukas Meijer na Eurowizji 2018! TYM występem wygrali krajowe eliminacje!

Autor: brak danych

  Gromee i Lukas Meijer z mega energetycznym hitem Light Me Up wystąpią na Eurowizji 2018! Producent otrzymał bilet do Lizbony zdobywając 8 punktów od jury oraz 12 punktów od telewidzów i tym samym wygrał m.in. z Moniką Urlik, Saszan, Martą Gałusze

Eurowizja 2018 Gromee - piosenka

Gromee, a tak naprawdę Andrzej Gromala. Jeden z polskich producentów, który tworzy muzykę na światowym poziomie. W przeszłości współpracował z wokalistą znanym z hitów Aviciiego. Bliskie są mu stare, głębokie brzmienia uzyskane z żywych instrumentów oraz nowoczesne dźwięki elektroniczne. W 2017 roku podbił radiowe listy hitów kawałkami tj.: Fearless, Spirit, Runaway czy Without You. Słuchacze RADIA ESKA zdecydowali, że to jemu należy się tytuł najlepszego producenta. Nagrodę odebrał w czasie wielkiej gali ESKA Music Awards 2017 w Szczecinie.

3 marca 2018 wygrał bilet do Lizbony na Eurowizję 2018 z utworem pt. Light Me Up feat. Lukas Meijer. 

Gromee na Eurowizji 2018 - wygra?

Gromee na Eurowizji 2018 na pewno zajmie wysokie miejsce. Dlaczego ma szansę nawet na zwycięstwo? Oto 5 mocnych dowodów:

  1. Znakomite brzmienie: większość eurowizyjnych piosenek produkują Szwedzi. Gromee tworzy właśnie typową dla tego kraju muzykę. Ba! Jego produkcje często są dużo lepsze. Uwielbia mieszać muzykę 
  2. Sukces w Polsce: w 2017 roku mało który artysta osiągnął tak duży sukces na radiowych listach przebojów. Gromee kilkukrotnie z singlem Fearless, Spirit czy Runaway, znalazł się na szczycie listy hitów RADIA ESKA.
  3. Doświadczenie sceniczne: tysiące koncertów, współpraca z największymi gwiazdami, support Davida Guetty, Mariah Carey, Eltona Johna, Enrique Iglesiasa, Alana Walkera czy Maroon 5 - o występ Gromeego w Lizbonie nie trzeba się martwić. Didżej z kapeluszem na głowie zaimponuje swoim stylem wszystkim widzom w Europie!
  4. Wsparcie fanów: w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy z całej Europy, wspierających Gromeego na Eurowizji. Powstał także specjalny hasztag: #GromeeNaEurowizję.
  5. Głosy zagranicznej publiczności: o tym, kto wygra Eurowizję decydują mieszkańcy innych europejskich krajów. Doskonale wiemy, że muzyka Andrzeja Gromali cieszy się popularnością w różnych częściach globu. 

Eurowizja 2018 - krajowe eliminacje na żywo 3.03.2018 [WYNIKI, PUNKTY, VIDEO, RELACJA]

Autor: brak danych

    EUROWIZJA 2018 - krajowe eliminacje na żywo 3.03.2018 23:06 - Punktacja Krajowych Eliminacji:  Gromee feat. Lukas Meijer - 8 + 12 = 20 pkt. Happy Prince - 12 jury + 7 = 19 pkt. Ifi Ude - 10 + 6 = 16 pkt. Monika Urlik - 7 + 10 = 17 Marta Gałuszewska - 6 + 8