Eurowizja 2017: Mateusz Maga prezentuje singiel First Kiss

2017-01-02 16:45
Mateusz Maga prezentuje swój singiel na Eurowizję 2017 - First Kiss
Autor: fot. okładka singla / Facebook Mateusz Maga prezentuje swój singiel na Eurowizję 2017 - First Kiss

Mateusz Maga prezentuje First Kiss - swoją pierwszą piosenkę, z którą chce jechać na Eurowizję 2017. Posłuchaj debiutanckiego singla modela już teraz - na ESKA.pl.

Mateusz Maga chce jechać na Eurowizję 2017 z piosenką First Kiss. Debiutancki singiel modela pojawił się już w całości na jego kanale na YouTube. Początkujący piosenkarz w swoim pierwszym utworze zdecydował się na akustyczne brzmienia, które podkreślają jego subtelną barwę głosu. Nad kawałkiem First Kiss model pracował z amerykańskimi kompozytorami. Tekst utworu napisała z kolei pochodząca z Polski wokalistka Ilona Europa, która współpracuje z Mateuszem również w roli trenerki wokalnej. Przypomnijmy, że Mateusz Maga ogłosił, że zgłasza First Kiss do polskich preselekcji do Eurowizji 2017 w Kijowie.

>> Eurowizja 2017: Mateusz Maga, Kasia Popowska i inni. Wiemy, kto zgłosiił się do polskich preselekcji!

Mateusz Maga prezentuje First Kiss

Mateusz Maga zyskał rozgłos w 2014 roku biorąc udział w czwartej edycji programu Top Model. Chłopak zwrócił na siebie uwagę jury i widzów swoją androgyniczną urodą. Po emisji pierwszych odcinków talent show z jego udziałem, w kierunku Mateusza skierowała się duża fala krytyki, głównie ze względu na jego nietypowy wygląd i wysoki głos. Model postanowił jednak przekuć te cechy na swoje atuty i z powodzeniem zaczął występować w pokazach mody męskiej i damskiej. Czy Mateusz Maga porzuci karierę w modelingu na rzecz muzyki? Jak przyznaje sam zainteresowany, bycie modelem jak na razie jest dla niego priorytetem. 24-latek aktualnie przygotowuje się do wyjazdu na Tydzień Mody w Paryżu.

Co sądzisz o debiutanckim singlu Mateusza Magi?

Najnowsze