Eurowizja 2016: Michał Szpak zostanie odwołany? Fani Margaret składają petycję!

i

Autor: Fot. WBF Michał Szpak i Margaret podczas występu

Eurowizja 2016: Michał Szpak zostanie odwołany? Fani Margaret składają petycję!

2016-03-09 9:23

Eurowizja 2016: Michał Szpak zostanie odwołany? Tego właśnie chcieliby fani Margaret, którzy stworzyli petycję i domagają się, by to ich idolka reprezentowała Polskę na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2016: Michał Szpak w sobotni wieczór 5 marca wygrał polskie preselekcje i tym samym będzie reprezentował Polskę podczas 61. Konkursu Piosenki Eurowizji w Szwecji. Drugie miejsce w głosowaniu telewidzów zajęła Margaret z piosenką Cool Me Down. Z kolei trzecia pozycja przypadła Edycie Górniak, która podczas preselekcji wykonała utwór Grateful. Decyzja widzów zdecydowanie nie spodobała się fanom Margaret. Rozczarowani wynikiem głosowania stworzyli petycję, w której wnioskują o odwołanie Michała Szpaka.

>> Pierwszy Dzień Wiosny 2016: kiedy zaczyna się wiosna?

Eurowizja 2016: Michał Szpak odwołany?

Fani wokalistki argumentując swoje zdanie powołują się na rankingi i przewidywania, według których dzięki Cool Me Down Polska miała zając pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji. - Jesteśmy bardzo niezadowoleni, że to Michał Szpak będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji. Margaret z piosenką Cool Me Down ma największą szanse by dać Polsce zwycięstwo. Czy chcecie, żeby Polska nareszcie wygrała konkurs? To podpiszcie petycje! - czytamy na zagranicznej stronie, na której zamieszczono petycję online. Odwołanie Michała Szpaka jest praktycznie niemożliwe, jednak takie akcje pokazują, że Margaret może zawsze liczyć na wsparcie swoich fanów.

>> Eurowizja 2016: MICHAŁ SZPAK jedzie na Eurowizję!

Poniżej możecie zobaczyć występy Margaret i Michała Szpaka z polskich preselekcji do Eurowizji 2016:

 

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL