ESKA Odwołuje Zimę 2021: zobacz, w jakie miejsca możemy cię wysłać na wakacje ze znajomymi!

2021-02-23 13:31 jj
ESKA Odwołuje Zimę 2021: zobacz, w jakie miejsca możemy cię wysłać na wakacje ze znajomymi!
Autor: RADIO ESKA ESKA Odwołuje Zimę 2021: zobacz, w jakie miejsca możemy cię wysłać na wakacje ze znajomymi!

Wyobraźcie sobie, że nie musicie siedzieć w pracy i wraz ze znajomymi wybrać się na wakacje Waszego życia. Złocista plaża, błękitny ocean i Wy! ESKA Odwołuje Zimę 2021 gwarantuje rajski wypoczynek i wyjątkowe wrażenia z urlopu! Przygotowaliśmy dla Was listę miejsc, w które możemy Cię wysłać na wakacje z przyjaciółmi!

ESKA Odwołuje Zimę 2021 zaczyna powoli rozkręcać się na naszej antenie. W zeszłym roku, wraz ze słuchaczami ESKI bawiliśmy się na rajskich plażach Dominikany. Tym razem to Wy decydujecie, gdzie chcecie wybrać się na wymarzony urlop, a my Was tam wysyłamy! Jeżeli do tej pory marzyliście o cudownych domkach przy brzegu oceanu na Malediwach, albo o zwiedzeniu wyspy Króla Juliana czyli Madagaskaru, to idealnie trafiliście! Takie idealne wakacje mogą być Wasze. Zobaczcie gdzie możemy Was jeszcze wysłać, w ramach ESKA Odwołuje Zimę 2021!

ESKA ODWOŁUJE ZIMĘ 2021 - ZGŁOŚ SIĘ ONLINE JUŻ TERAZ >>>

Eska Odwołuje Zimę 2020

ESKA Odwołuje Zimę 2021: zobacz miejsca, gdzie możemy Cię wysłać!

Przygotowaliśmy na ESKA.pl dla Was wyjątkową ściągę, z której możecie skorzystać, kiedy otrzymacie od nas voucher na 10 000 złotych do wykorzystania na wymarzone rajskie wakacje. Zobacz, gdzie możesz się znaleźć ze swoimi przyjaciółmi!

DOMINIKANA

Dominikana to wyjątkowy kraj położony na wyspie, którą otacza Morze Karaibskie. Cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, ponieważ wszyscy mieszkańcy Dominikany są zawsze uśmiechnięci, radośni i pomocni. Niektórzy twierdzą, że to wszystko przez dobre duchy, które mają pod opieką ten kraj. Warto zaznaczyć, że to bardzo muzyczny i taneczny kraj.

MALEDIWY

Luksusowe wakacje na Malediwach położonych na Oceanie Indyjskim. Wymarzony wypoczynek dla osób ceniących spokój, luksus i rajskie plaże. Jeżeli zawsze chcieliście mieszkać w domku położonym przy brzegu oceanu, to koniecznie musicie wybrać tą opcję!

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

I taka opcja również poleca się Waszej uwadze! Byliśmy na Wyspach Zielonego Przylądka wraz ze słuchaczami i gwiazdami w 2017. To był niezapomniany wypad! Jeżeli chcecie skutecznie odwołać zimę ze znajomymi, wybierzcie ten kierunek!

ESKA ODWOŁUJE ZIMĘ 2021: Zgarnij 10 000 zł na wyjazd marzeń! Jak się zgłosić?

JAMAJKA

Na Jamajce ESKA Odwoływała Zimę w 2018 roku wraz z zaproszonymi gwiazdami: Jankesem, Olą Kot, Cleo, Afromental i Mesajah. Jeżeli chcecie poczuć klimat upalnej imprESKI to na Jamajce wybierzcie się na kurs tańca jamajskiego.

MADAGASKAR

Kojarzycie Króla Juliana? Lemur ze słynnej bajki pochodził z Madagaskaru. Odwiedźcie ojczyznę tego przesłodkiego zwierzaka i sprawdźcie jak wygląda rezerwat lemurów, oraz innych zwierząt zamieszkujących tą słoneczną wyspę.

Więcej naszych propozycji, w jakich miejscach możecie odwołać zimę z ESKĄ znajdziecie na eoz.eska.pl. Tam również możecie zgłosić się do zabawy i wygrać wymarzone wakacje Waszego życia.

Najnowsze