ESKA Music Awards WYNIKI: Najlepszy HIT to... #EMA2017

2017-06-17 23:49
Najlepszy Hit ESKA Music Awards 2017
Autor: brak danych Najlepszy Hit ESKA Music Awards 2017

Agnieszka Chylińska, C-Bool, Monika Lewczuk, Kamil Bednarek, Mateusz Ziółko - kto nagrał Najlepszy Hit ESKA Music Awards 2017. Statuetkę wręczyli Marta Manowska z Rolnik Szuka Żony i Michał Celeda z Radia ESKA!

Wiemy, do kogo trafia statuetka ESKA Music Awards 2017 za Najlepszy Hit! Gratulacje C-Bool! O ten tytuł walczyli:

  • Agnieszka Chylińska - Królowa łez
  • C-Bool - Magic Symphony
  • Monika Lewczuk - Ty i ja
  • Kamil Bednarek - Talizman
  • Mateusz Ziółko - W płomieniach

C-BooL - Magic Symphony ft. Giang Pham:

Piosenka „Magic Symphony”, którą wyprodukował C-BooL, otrzymała statuetkę za Najlepszy Hit. Rok wcześniej popularny didżej i producent zdobył nagrodę w tej samej kategorii za przebój „Never Go Away”.

C-BooL (właściwie Grzegorz Cebula) karierę rozpoczął w 1998 r. jako DJ, następnie zainteresował się także produkowaniem muzyki. Zagrał w setkach klubów w Polsce i zagranicą, m.in. w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. W 2003 roku współtworzył grupę Casteam. Od roku 2006 styl produkcji C-BooLa ewoluował w kierunku muzyki house. 4 lata później artysta powrócił w odmienionym stylu z nagraniem „Body&Soul;”. Kolejny singiel „Don’t Waste The Time” był  zapowiedzią albumu „8 Years”. W 2016 roku ukazał się singiel „Never Go Away”, który szybko uplasował się na pierwszych miejscach list przebojów oraz był najczęściej graną piosenką w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

Jesienią 2016 r. C-BooL wydał kolejny singiel „Magic Symphony”, nagrany z pochodzącą z Wietnamu wokalistką Giang Pham. Piosenka, podobnie jak poprzednia, wspięła się na szczyt radiowego Airplaya w Polsce oraz otrzymała status poczwórnej platyny. W 2017 r. C-BooL wydał kolejny singiel z wokalistką Giang Pham „DJ Is Your Second Name”.

Najnowsze