ESKA Music Awards WYNIKI: Najlepsza ARTYSTKA to... #EMA2017

2017-06-18 0:18
Najlepsza Artystka ESKA Music Awards 2017
Autor: brak danych Najlepsza Artystka ESKA Music Awards 2017

Monika Lewczuk, Sarsa, Agnieszka Chylińska - która z polskich gwiazd została Najlepszą Artystką ESKA Music Awards 2017?

ESKA Music Awards 2017 - poznaliśmy zwyciężczynię kategorii Najlepsza Artystka! To Agnieszka Chylińska!! To druga statuetka Agnieszki Chylińskiej podczas EMA2017!

Agnieszka Chylińska została uznana za Najlepszą Artystkę. Dodatkowo za klip do piosenki „Królowa łez” otrzymała statuetkę ESKA TV Award dla Najlepszego Video. W sumie wokalistka ma na swoim koncie 4 „eskowe” nagrody. W 2010 r. została uhonorowana w kategorii Artystka Roku, natomiast 4 lata później otrzymała Nagrodę Specjalną za całokształt twórczości. Agnieszka Chylińska na scenie muzycznej pojawia się od 1994 roku. Do 2003 r. była frontmanką rockowego zespołu O.N.A., w latach 2003–2006 wokalistką formacji Chylińska. Od 2009 roku prowadzi działalność solową. Wtedy też ukazał się jej debiutancki album pt. „Modern Rocking”, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop. W 2016 r. na rynku pojawiła się druga płyta artystki „Forever Child”. Jeszcze przed premierą uzyskała status podwójnie platynowej. Krążek promował singiel „Królowa łez”. Teledysk do utworu został obejrzany na kanale na You Tube’ie prawie 45 milionów razy. Od premiery albumu artystka niemal bezustannie koncertuje. W ramach swojej trasy zagrała kilkanaście koncertów w największych miastach w Polsce oraz w Europie - wystąpiła w Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze