ESKA Music Awards 2016: Video, Sound'n'Grace i Enej. Jak dobrze znasz zespoły nominowane do EMA 2016?

2016-08-04 11:53
ESKA Music Awards 2016: Video, Sound'n'Grace i Enej. Jak dobrze znasz zespoły nominowane do EMA 2016?
Autor: fot. Piotr Grzybowski ESKA Music Awards 2016: Video, Sound'n'Grace i Enej

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Jak dobrze znasz zespoły nominowane do EMA 2016? Sprawdźcie się w specjalnym teście wiedzy, który przygotowaliśmy dla Was na ESKA.pl!

ESKA Music Awards 2016 - im bliżej tym wzbudza coraz większe emocje! Rosną one ze względu na kilka czynników. Jednym z nich jest fakt, że to Alan Walker na EMA 2016 wystąpi jako zagraniczna gwiazda i będziemy świadkami niezapomnianego show! To wszystko już 26 sierpnia w Szczecinie. Wtedy również poznamy Wasze wybory i dowiemy się, który zespół jest aktualnie najlepszy! Jak dobrze znacie nominowanych w kategorii: Najlepszy Zespół? Sprawdźcie za sprawą naszego Quizu!

EMA 2016 zespoły [QUIZ]

ESKA Music Awards 2016 nominacje zdradziły, że o tytuł najlepszego zespołu powalczy: Video, Sound'n'Grace oraz Enej! To te grupy są bohaterami naszego testu wiedzy. Sprawdźcie się, pochwalcie wynikiem w komentarzach pod artykułem i koniecznie podeślijcie link swoim znajomym! Udowodnijcie, że wiecie więcej :)

>> ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać? << sprawdźcie i pamiętajcie, że na nominowanych do EMA 2016 możecie głosować na ema.eskago.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze