ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

2015-08-29 12:01

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    

ESKA Music Awards 2015 - nominacje! Sprawdź kategorie, w których największe i najpopularniejsze polskie muzyczne gwiazdy zawalczą o statuetki i zobacz listę  artystów, którzy przez całe wakacje walczyli o Wasze głosy. Ten rok stanowczo należy do autorów takich przebojów jak Dach czy Możesz Wszystko - czyli Tabba & Sound'n'Grace: zdobyli razem aż 4 nominacje, w tym w najbardziej prestiżowej kategorii: Najlepszy Hit. Niewiele ustępuje im Sarsa Markiewicz, której przebój "Naucz Mnie" zdobył już blisko 25 milionów odsłon na YouTube (stan z 29 sierpnia 2015) i przyniósł jej aż 3 nominacje. Tak samo poszczęściło się raperowi K2, którego nagranie "Jeden Moment" zostało odsłuchane na YouTube prawie 38 milionów razy w ciągu roku od premiery. Po 2 nominacje zgarnęli z kolei Donatan, Bednarek, Mrozu i Grzegorz Hyży. Z iloma statuetkami wrócą do domu? Dowiemy się już 29 sierpnia podczas rozdania ESKA Music Awards 2015 w Szczecinie - oglądajcie transmisję o 20:30 na TVP 1 oraz transmisję z czerwonego dywanu o 19:30 na eskaGO!

NAJLEPSZY HIT
"1 moment"   K2 feat. Buka
"Naucz mnie"  Sarsa
"Dach"  Tabb & Sound'n'Grace
"Zbyt wiele"  KaeN  feat. WdoWA,Cheeba

NAJLEPSZY ARTYSTA
Grzegorz Hyży
Kamil Bednarek
Mrozu
Tabb

NAJLEPSZA ARTYSTKA
Ewelina Lisowska
Kasia Popowska
Margaret
Sarsa

NAJLEPSZY ZESPÓŁ
Bednarek
Enej
Sound'n'Grace
Video

eskaGO AWARD - NAJLEPSZY ARTYSTA  W SIECI
Donatan & Cleo
K2
Grzegorz Hyży
Margaret

ESKA TV AWARD - NAJLEPSZE VIDEO
Donatan & Maryla Rodowicz   "Pełnia"
GrubSon feat.  Krzysztof Zalewski  "Złota Kula"
Mrozu  "Poza logiką"
Natalia Nykiel  "Bądź duży"

NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT
Agata Dziarmagowska
K2
Sound'n'Grace
Sarsa

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze