ESKA i Suntago znów razem! Zobacz, gdzie będziemy bawić się w tym roku

2021-06-23 11:09 Materiał partnerski AW
Suntago
Autor: Materiały Prasowe

Tegoroczne lato przywitało nas niemal tropikalnymi upałami i niezwykle słoneczną pogodą. To idealna aura dla tych, którym marzą się rajskie wakacje bez wyjeżdżania poza granice naszego kraju. A to naprawdę jest możliwe! I to niemal na wyciągnięcie ręki - w tym roku razem z ESKĄ ponownie widzimy się w Suntago, największym zadaszonym parku wodnym w Europie!

ESKA IN THE SUN to wydarzenie, którego nie można przegapić! Podobnie jak rok temu ESKA i Suntago łączą siły, aby zorganizować dla was jedną z najgorętszych imprez tego lata. Park wodny w Suntago to w sumie 740 prawdziwych palm, 15 saun tematycznych i 32 zjeżdżalnie liczące łącznie 3,2 km! To jednak nie wszystko! Dla zwycięzców konkursu ESKA IN THE SUN przewidziane są specjalne atrakcje, a to wszystko w atmosferze tropikalnych szaleństw i wspaniałej zabawy!

ESKA IN THE SUN - co można wygrać?

Dla osób, które wejdą na stronę konkursową ESKA IN THE SUN i wezmą udział w konkursie, do wygrania są:

- 12x – wjazd dla 4 os. do wszystkich stref Suntago - największego zadaszonego parku wodnego w Europie (3 lipca),

- 12x – nocleg dla 4 os. w bazie noclegowej Suntago Village (z 3 na 4 lipca)

- udział w imprezie ESKA IN THE SUN! (3 lipca), a w niej:

  • występ Michał Szczygła (godz. 11:00)
  • studio Radia ESKA
  • hity na czasie
  • piana party
  • sety DJ’skie
  • animacje z nagrodami

Takiej imprezy naprawdę nie można przegapić, zwłaszcza że Suntago to ogromny park wodny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Miejsce podzielone jest na trzy strefy: Jamango, w której znajdziecie wodną dżunglę pełną zjeżdżalni i niespodzianek, Relax, gdzie znajdują się baseny termalne i palmy sprowadzone z Florydy, Malezji i Kostaryki, dzięki którym poczujecie się jak na prawdziwych rajskich wakacjach, a także Saunaria, gdzie jest 8 różnych saun i łaźni oraz 2 baseny jacuzzi. W Suntago znajdziecie także bary, restauracje i największą zjeżdżalnię w całej Europie - Jungle Eclipse, która mierzy aż 320 metrów!

Najnowsze