Empik Music - aplikacja już dostępna [CENA, PIOSENKI, JAK WŁĄCZYĆ?]

2020-05-06 15:46
dziewczyna słuchająca muzyki
Autor: East News:

Empik Music to nic innego, jak polska aplikacja streamingowa dostępna dla wszystkich miłośników muzyki! Dowiedz się już na ESKA.pl więcej o nowej propozycji z jaką wyszedł dla użytkowników Empik! Czy Spotify może obawiać się konkurencji?

Empik Music to nowa aplikacja streamingowa, która jest już dostępna dla wszystkich użytkowników na rozwijającym się rynku. Usługa zapewnia dostęp do milionów utworów polskich i zagranicznych wykonawców, tysięcy tekstów piosenek oraz muzycznych inspiracji od największych gwiazd i ekspertów. Co wtorek swoją autorską playlistę To co lubię w moim klubie będzie prezentował Wojciech Mann. Znajdziemy tu także muzyczne inspiracje z cyklu #tomigra między innymi od Sanah, PRO8L3M czy Roksany Węgiel. Użytkownicy Empik Premium zyskują dostęp do aplikacji aż na 2 miesiące za darmo. 

Empik Music - #tomigra

Empik od kilkudziesięciu lat bacznie obserwuje zmieniające się trendy w branży muzycznej i jako ekspert promuje początkujących artystów i wspiera znane głosy. Jednocześnie jest firmą technologiczną z sukcesem operującą w środowisku e-commerce i aplikacji mobilnych. Teraz odważnie wkracza w nowy segment rynku i wprowadza do oferty usługę streamingu muzyki. Nowa aplikacja Empik Music, dostępna do pobrania na telefony z systemem Android i iOS, pozwala cieszyć się muzyką na własnych zasadach, zapewniając nieograniczony dostęp do milionów utworów. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, wybrane opcje abonamentu można opłacać także stacjonarnie w kasie salonów Empik, bez konieczności podpinania karty.

Empik Music - więcej informacji 

Empik Music ułatwia odkrywanie nowych brzmień. Słuchacze mogą zaufać doświadczeniu muzycznych ekspertów Empiku lub sprawdzić ekskluzywne playlisty przygotowane przez autorytety świata kultury, sztuki i literatury oraz znane postaci polskiego show-biznesu. Z okazji premiery w aplikacji autorskie playlisty przygotowali między innymi: Sanah, Roksana Węgiel, PRO8L3M, Viki Gabor i wielu innych artystów. Co więcej, legendarny Wojciech Mann przez kilka pierwszych tygodni będzie prezentował nową odsłonę swojej autorskiej, ekskluzywnej playlisty To co lubię w moim klubie. – Trochę bez ładu i składu, ale za to wybór tego, co mi się podoba – zapowiada dziennikarz.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze