Elżbieta Zapendowska szczerze o Dodzie, Edycie Górniak, Gosi Andrzejewicz i Ewelinie Lisowskiej w 20m2 Łukasza! [VIDEO]

2013-03-03 11:36

Elżbieta Zapendowska była gościem w 20m2 Łukasza. W internetowym talk-show nie tylko zdradziła, jak dobrze zaprezentować się na castingu, ale przede wszystkim wypowiedziała się o swoich byłych podopiecznych: Dodzie i Edycie Górniak. W kilku słowach dostało się też Gosi Andrzejewicz. Co powiedziała jurorka Must Be The Music?

Elżbieta Zapendowska odwiedziła kawalerkę Łukasza Jakóbiaka i odpowiedziała na kilka pytań w jego internetowym talk-show. Polska specjalistka od emisji głosu w 20m2 Łukasza szczerze wypowiedziała się o polskich gwiazdach sceny muzycznej. Jurorka Must Be The Music zdementowała plotki, jakoby nie lubiła się ze swoimi byłymi uczennicami: Dodą i Edytą Górniak.

O Dodzie wypowiadam się zawsze tak samo. Ja ją lubię, bo to jest wariatka. Ona mnie próbowała obrażać, ale ja nie jestem taka obraźliwa. Ja wiem, że ona chciała się zemścić na mnie za to, że powiedziałam, że śpiewa słabe utwory, bo śpiewa słabe utwory. Gdyby miała dobre utwory i dobre teksty, to ze swoją bezczelnością - co u niej uwielbiam, że jest właśnie taka - to ona zrobiłaby światową karierę - powiedziała o Dodzie.

>>> Nowa płyta Dody z udziałem producenta krążka Moniki Brodki Granda. Krążek już w 2013 roku! [VIDEO]

Edyta jest innym rodzajem kobiety. Mogę tylko powiedzieć, że tak wielki, światowy talent został właściwie nie wiem, czy zmarnowany, bo ona nagrała parę pięknych rzeczy, ale to zostało jednak zaprzepaszczone. Ona powinna zrobić światową karierę mając takie warunki, jakie ma, mając taką urodę, taki głos i taką wrażliwość muzyczną - oceniła Edytę Górniak.

Mniej miło zrobiło się, gdy pod lupę trafiła Gosia Andrzejewicz, której Elżbieta Zapendowska po prostu nie lubi. Piosenkarkę nazwała typowym bezguściem. Okazuje się też, że wokalistka tak naprawdę nigdy nie brała lekcji u pani Zapendowskiej.

Internauci zapytali też jurorkę Must Be The Music, jak ocenia karierę Eweliny Lisowskiej. Byłą nauczycielka śpiewu Doroty Rabczewskiej wyznała, że nie ma żadnej wiedzy o sukcesach autorki hitu W Stronę Słońca, ale wie, że Ewelina istnieje na polskim rynku.


Zobacz na Eska.pl 20m2 Łukasza z Elżbietą Zapendowską!Nie czytałeś jeszcze?

>>> 20 m2 Łukasza: Łukasz Jakóbiak 10 lat temu wystąpił w klipie Testosteron! [VIDEO]


JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze