Ella Paige Roberts-Clarke czy Selena Gomez? Która dziewczyna Justina Biebera jest bardziej hot? [GALERIA]

2013-03-07 19:18

Ella Paige Roberts-Clarke jako nowa dziewczyna Justina Biebera jest nieustannie porównywana do Seleny Gomez, ex kanadyjskiej pop gwiazdy. Wszyscy zastanawiają się, która z pań jest ładniejsza. Na Eska.pl możecie już porównać Ellę i Sel. Zobacz foty wokalistek i zdecyduj, która z nich jest bardziej hot!

Ella Paige Roberts-Clarke to nowa dziewczyna Justina Biebera, w której powoli zakochuje się świat. 17-letnia modelka jak na swój wiek wygląda bardzo dojrzale. Jej seksowne foty zalewają sieć i mimo, że wciąż jest porównywana do Seleny Gomez, to wielu internautów ma zdanie, że prezentuje się znacznie lepiej niż ex Justina.

Część Beliebersów krytykuje jednak jej - ich zdaniem - przesadnie sztuczny wygląd. Ella zdaje się jednak nie przejmować ich zdaniem i stara się wykorzystać swoje 5 minut jak najlepiej. Na YouTube opublikowała już dwa swoje nagrani w tym cover hitu Justina, As Long As You Love Me.

>>> Selena Gomez vs. Ella Paige Roberts-Clarke: śpiewające dziewczyny Justina Biebera! Która lepiej? [RANKING]

W Eskowej galerii możesz porównać zdjęcia obu pań. Która dziewczyna Justina Biebera jest bardziej hot? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie!

Nie czytałeś jeszcze? 

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze