Taka będzie jesień 2022 w Polsce! Ekstremalna prognoza pogody nie zostawia wątpliwości

i

Autor: MAREK LASYK/REPORTER Taka będzie jesień 2022 w Polsce! Ekstremalna prognoza pogody nie zostawia wątpliwości

Ekstremalna JESIEŃ 2022 w Polsce. Prognoza pogody nie zostawia wątpliwości!

2022-10-04 11:40

Jaka będzie jesień 2022? Długoterminowa prognoza pogody wzbudza dużą ciekawość tysięcy osób. Internauci zastanawiają się, ile będzie stopni mając przy tym nadzieję, że do grudnia nie będą musieli włączać ogrzewania. Czy tak też będzie? Jaka prognoza pogody na jesień 2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Jesień 2022 w Polsce - prognoza
  2. Jaka będzie jesień 2022? [POGODA]

Jaka będzie jesień 2022?! Ekstremalna prognoza pogody nie zostawia wątpliwości, że upały już się skończyły, a na kolejne ciepłe dni z temperaturą powyżej 25 stopni Celsjusza będzie trzeba poczekać do przyszłego roku. Patrząc na to, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody jesień 2022 możemy stwierdzić, że przed nami bardzo mokry październik i chłodny listopad. Eksperci zapowiadają, że w święto wszystkich zmarłych będzie trzeba zakładać zimowe kurtki. Na termometrach będzie bowiem od 5 do 8 stopni, a wieczorem temperatura spadnie do 0 stopni Celsjusza. Na tym jednak nie koniec. W kolejnych listopadowych dniach będzie równie chłodno, a pod koniec miesiąca nawet spodziewane są ujemne odczyty i pierwsze opady śniegu! Kierowcy powinni już w połowie miesiąca pomyśleć o zmianie opon w samochodzie!

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

Jesień 2022 w Polsce - prognoza

Prognoza długoterminowa na jesień 2022 nie jest już tajemnicą. Wiele osób miało nadzieję, że chociaż do grudnia temperatura będzie wysoka i nie będzie trzeba odpalać grzejników. Niestety, najnowsze przewidywania ekspertów wyraźnie pokazują, że chłód nadejdzie zaskakująco szybko. Szczególnie wieczorem i w nocy temperatura będzie szybko spadać. Początek października 2022 z temperaturą od 14 do 18 stopni Celsjusza i a deszcz popada tylko 2, 3 i 4 dnia tego miesiąca. Później deszcze spodziewane są przez cały tydzień począwszy od 10 października. Druga połowa miesiąca zimna z temperaturą od 5 do 11 stopni Celsjusza, a w nocy nawet 0 stopni. Opadów będzie niewiele.

Listopad 2022 przywita nas słońcem, a jednocześnie chłodem. Na termometrach od 5 do 8 kresek powyżej zera, a w nocy nawet -2 stopnie Celsjusza. Po 6 listopada zapowiadane są solidne opady deszczu. Dwa tygodnie później spodziewajcie się temperatur od 2 do 6 stopni Celsjusza w dzień i od 1 do -5 stopni Celsjusza w nocy.

Jaka będzie jesień 2022? [POGODA]

Jesień 2022 będzie chłodna i deszczowa. Praktycznie cały październik będzie szary, ponury i zimny. Trzeba przygotować się na noce z temperaturą poniżej zera stopni Celsjusza. Jeszcze zimniej będzie w listopadzie, a do tego wszystkiego dzień będzie krótszy. Zmiana czasu na jesień 2022 wpłynie na naszą codzienność, ale nie dajcie się. Włączcie Radio ESKA i umilcie sobie czas najgorętszymi hitami!

Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?