Ekipa Friza z drugim utworem. ZAEBYŚCIE czy 3KIPA: która piosenka lepsza? [GŁOSOWANIE]

2021-04-09 10:44 Adrian Rybak
Ekipa Friza
Autor: screen z YouTube/EKIPA

Ekipa Friza pobija rekordy popularności w mediach społecznościowych. Popularna grupa influencerów jakiś czas temu postanowiła spróbować swoich sił w muzyce i tak promować swój kontent na YouTube. Jakiś czas temu wypuścili piosenkę 3KIPA, która szybko stała się hitem. Teraz przyszedł czas na utwór ZAEBYŚCIE. Która piosenka jest lepsza?

Ekipa Friza zaskoczyła kolejnym utworem. Po spektakularnych wynikach singla 3KIPA grupa postanowiła wypuścić kolejny singiel promujący ich nadchodzący, debiutancki album. Postawiono zmienić nieco styl i postawić na inne rytmy. 3KIPA była przyjemnym, popowym kawałkiem z letnim klimatem. Tym razem influencerzy postawili na mroczniejsze dźwięki. Piosenka ZAEBYŚCIE w dużej części jest rapowana. Dodatkowo Ekipie towarzyszy popularny raper Qry. Fani Ekipy Friza podzielili się. Jedni uważają, że pierwsza piosenka z płyty jest lepsza niż ta najnowsza. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przygotowaliśmy ankietę. Głos można oddać poniżej:

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza - co wiemy o płycie?

Ekipa Friza od pewnego czasu wydaje piosenki, ale na tym nie zakończy się ich przygoda z muzyką. Influencerzy planują większy projekt. Potwierdzili, że wkrótce zostanie wydana ich debiutancka płyta, która będzie nosiła nazwę SEZON 3. Projekt powstaje we współpracy z Donatanem, Cleo i B.R.O. Nie ma jeszcze daty premiery krążka. Z pewnością jednak odniesie duży sukces sprzedażowy.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. 3KIPA to nie jest ich pierwsza piosenka. Wcześniej nagrali już między innymi utwór Przejmujemy Jutuby we współpracy z WIP BROS.

Najnowsze