Edyta Zając - wiek, wzrost, dziecko, ślub, Instagram, Taniec z Gwiazdami, partner

2020-09-17 11:38 Patrycja Obarowska
Edyta Zając
Autor: WBF

Edyta Zając - wiek, wzrost, dziecko, ślub, Instagram, Taniec z Gwiazdami, partner! Kim jest uczestniczka 11. edycji rozrywkowego programu Taniec z Gwiazdami? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o Edycie Zając znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

Edyta Zając - wiek, wzrost, dziecko, ślub, Instagram, Taniec z Gwiazdami, partner! Kim jest uczestniczka jedenastej edycji programu telewizyjnego Dancing with the stars, Taniec z Gwiazdami? Edyta Zając jest kolejną uczestniczką tanecznego show, która rozpoczęła trudne i wymagające treningi na parkiecie. Nie jest to jej debiut przed telewizyjnymi kamerami, ponieważ gwiazda już wcześniej brała udział w programie Agent- Gwiazdy. Co więcej, Edyta Zając na co dzień jest modelką, dzięki czemu przed obiektywem czuje się niesamowicie swobodnie, a kamera po prostu ją kocha. Edyta Zając postanowiła wziął udział w tanecznym show i pokazać światu, na co ją stać. Polska gwiazda rywalizuje w każdym z odcinków z równie uzdolnionymi gwiazdami. Kim jest Edyta Zając i co jeszcze o niej wiemy? Ile ma lat, jak wygląda jej życie miłosne i czy można obserwować ją w mediach społecznościowych? Więcej informacji o przepięknej modelce znajdziecie poniżej. 

Edyta Zając - wiek

Edyta Zając jest znaną modelką. Gwiazda urodziła się 4 sierpnia 1987 roku, czyli obecnie ma 33 lata. 

Edyta Zając - wzrost 

Wzrost dla modelki jest bardzo ważny w jej karierze. Edyta Zając ma 178 cm wzrostu! 

Edyta Zając - dziecko

Edyta Zając nie ma dzieci.

Edyta Zając - ślub

Edyta Zając wzięła ślub z polskim piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem w 2016 roku, jednak para rozwiodła się ze sobą po kilku latach. 

Edyta Zając - Instagram 

Modelka jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób, jednak możemy być pewni, że w trakcie i po udziale w Tańcu z Gwiazdami jeszcze przybędzie jej fanów.

Edyta Zając - Taniec z Gwiazdami 

Edyta Zając jest uczestniczką 11. edycji Tańca z Gwiazdami! Choreografie w jej wykonaniu możemy podziwiać w każdy piątek o godzinie 20:05. 

Edyta Zając - partner

Edyta Zając była ze znanym piłkarzem, Jakubem Rzeźniczakiem, jednak para rozwiodła się kilka lat po swoim ślubie. Obecnie gwiazda nie chwali się w mediach społecznościowych nową miłością, ale bardzo możliwe, że jej serce jest już zajęte. 

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Taniec z Gwiazdami bez Terrazzino i Tyszkiewicz. Lista uczestników.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze