Edyta Górniak - wiek, syn, wzrost, piosenki, wzrost, Król

2020-11-28 19:20
Edyta Górniak - wiek, wzrost, jako dziecko, jak mieszka, hymn, syn
Autor: Fot. East News/ Damian Klamka Edyta Górniak

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kim jest ta niezwykła wokalistka? Co wiadomo o jej życiu prywatnym? Najważniejsze informacje o Edycie Górniak znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Edyta Górniak to piękna wokalistka i ulubienica publiczności. Jej piękny głos dzieci poznają już we wczesnych lata życia w sztandarowych bajkach Disneya. Cały świat mógł podziwiać jej talent również wtedy, gdy reprezentowała nasz kraj w czasie Eurowizji. Ciepła, zdolna i wrażliwa Edyta Górniak kradnie serca wszystkich. Co chcieliby o niej wiedzieć fani? Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Edyta Górniak - wiek, wzrost

Edyta Górniak urodziła 14 listopada 1972 w Ziębicach. W roku 2021 skończy 49 lat. Wokalistka jest wysoką kobietą, ma 175 centymetrów wzrostu. 

Edyta Górniak - syn

Edyta Górniak do roku 2010 była żoną Dariusza Krupy. Z tego związku ma syna - Allana, który również po matce odziedziczył smykałkę do muzyki. 

Edyta Górniak i Gromee - piosenka Król

W 2019 roku Edyta Górniak i Gromee nagrali wspólny utwór zatytułowany Król. Po raz pierwszy na żywo efekt ich pracy usłyszymy w Sopocie podczas Top of the Top Festival 2019. 

Edyta Górniak - hymn

Edyta Górniak w 2002 roku zaśpiewała hymn Polski przed meczem naszej reprezentacji. Wykonanie przeszło do historii ze względu na nietypową aranżację. Wile osób krytykowało piosenkarkę za zbytnią 'przesadę' i spore zmiany w linii melodycznej. 

Edyta Górniak - jak mieszka

Edyta Górniak kocha tradycję, rodzinne ciepło i kobiece dodatki. Jej apartamenty są nowoczesne, a pomimo to nie tracą delikatności. W takich wnętrzach przyjemnie się wypoczywa, a goście czują się jak u siebie w domu. Gwiazda ceni sobie jednak prywatności i rzadko wstawia zdjęcia swojego domu. Warto jednak śledzić jej Insastory. Tam zdarza jej się zdradzać sekrety. 

Edyta Górniak - jako dziecko, Instagram

Edyta Górniak była przeuroczym dzieckiem. Zdjęcie z dzieciństwa pokazała między innymi na Instagramie. Możecie je zobaczyć poniżej: 

LoVe Yourself. LoVe is so close.. #happyvalentinesday to u Guys ❤️🍷 Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)

Edyta Górniak - Agent Gwiazdy

W 2019 roku Edyta Górniak wzięła udział w programie Agent Gwiazdy. Wokalista zrezygnowała jednak z udziału po pierwszych odcinkach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze