Edyta Górniak w indiańskim pióropuszu! Zobacz teledysk do SENS-IS Edyty Górniak na Eska.pl [VIDEO]

2013-02-15 18:13

Edyta Górniak przygotowała dla fanów walentynkową niespodziankę! SENS-IS to jej nowy singiel, który pojawił się w sieci w Walentynki 2013. Nie jest to klip w tradycyjnej formie. Jest to lyric video, w którym możemy zobaczyć zdjęcia z dalekich wypraw wokalistki. Na jednej z fotek pozuje w indiańskim pióropuszu! Zobacz klip do SENS-IS na Eska.pl!

SENS-IS to tytuł nowego teledysku Edyty Górniak. To romantyczna ballada i muzyczna wycieczka w głąb duszy. Autorką tekstu i muzyki są Karolina Kozak, znana z przebojów Miłość Na Wybiegu oraz Razem Zestarzejmy Się a także Bogdan Kondracki.

Zobacz na Eska.pl Edyta Górniak i Afromental wystąpili podczas wyborów Miss Polonia 2012

Klip do SENS-IS nie jest tradycyjnym teledyskiem. To lyric video, w którym zobaczyć możemy fotki z dalekich podróży Edyty. Na jednej z fotek pozuje w indiańskim pióropuszu. Czy podoba wam się nowy singiel Edyty Górniak?

Zobacz SENS-IS - Edyta GórniakNie czytałeś jeszcze?

Suit & Tie - zobacz najnowszy klip Justina Timberlake'a i Jaya-Z na Eska.pl

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze