Edyta Górniak tańczy do hitu Taco Hemingway'a! Szaleje jak nigdy!

2018-10-28 13:58
Edyta Górniak tańczy do hitu Taco Hemingway'a! Szaleje jak nigdy!
Autor: https://www.instagram.com/edytagorniak/ (Screen z InstaStories)

Edyta Górniak jakiej nie znacie! Legendarna artystka zatańczyła do hitu Taco Hemingwaya, a wszystko - pokazała na swoim InstaStories!

Edyta Górniak tańczy do hitu Taco Hemingway'a - to widok, którego z pewnością nikt się nie spodziewał. Wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej umieściła nagranie, na którym prezentuje gorące ruchy do megahitu współtwórcy projektu Taconafide. Umieszczone przez Edytę Górniak filmy, mogą rozpalić wyobraźnie wielu mężczyzn. Wokalistka kusi odsłaniając część swojego ciała.

Edyta Górniak tańczy do Taco Hemingway'a - VIDEO

Edyta Górniak aktualnie koncertuje w ramach swojej akustycznej trasy. Artystka zaplanowała łącznie 16 występów, a jeszcze w 2018 roku zobaczą i usłyszą ją mieszkańcy Lublina, Kielc, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Torunia i na zakończenie w grudniu - mieszkańcy Suwałk. Wrając z koncertu w Lublinie, wykorzystała chwilę przerwy i postanowiła poimprezować w gronie najbliższych osób. Wszystko to w luksusowym tour-busie!

Pani Górniak tym samym pokazała, że ma ogromny dystans i śledzi aktualne muzyczne trendy. Zatańczyła do hitu Fiji, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Utwór z płyty Cafe Belga nie był jedynym, do którego Edyta Górniak kusząco zatańczyła. Bawiła się również w rytm hitu Rise od Jonasa Blue!

Nagrania znikną z InstaStories Edyty Górniak po północy! Spieszcie się, by je zobaczyć ;)

Edyta Górniak wyglądała na wypoczętą i zrelaksowaną. Cieszymy się na ten widok, bo przecież odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

Edyta Górniak - wywiad z autorką hitu Zatrzymać chwilę [VIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze