Edyta Górniak śpiewa z Urszulą Dudziak. Internauci chcą więcej!

2020-09-23 15:41 Patrycja Obarowska
Edyta Górniak i Urszula Dudziak
Autor: Piotr Molecki/East News

Edyta Górniak i Urszula Dudziak w duecie! Krótkie, ale energiczne show dwóch legendarnych wokalistek z Polski sprawiło, że fani chcą więcej! Jak wam się podoba nieplanowany występ Edyty Górniak i Urszuli Dudziak? Posłuchajcie na ESKA.pl!

Edyta Górniak śpiewa razem z Urszulą Dudziak! Nieplanowany, krótki występ wokalny tego duetu sprawił, że fani poczuli chęć na więcej! Być może legendarne wokalistki z polskiej muzycznej sceny powinny pomyśleć o współpracy nad jednym singlem? Błyskawiczny, niespodziewany collab tych dwóch legendarnych piosenkarek, który mogliśmy usłyszeć w jednym z najnowszych odcinków programu The Voice of Poland sprawił, że internauci czekają na więcej! Jedenasta edycja muzycznego programu The Voice of Poland trwa w najlepsze od 12 września 2020 roku, a każdy sobotni odcinek składa się z wielu ważnych momentów i wzruszeń, które są czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym zarówno dla widzów, uczestników oraz trenerów rozrywkowego show. Jednym z takich momentów był właśnie spontaniczny występ Edyty Górniak i Urszuli Dudziak, które przez krótką chwilę postanowiły oddać się swojej pasji i zaśpiewać wspólnymi siłami! Jak wam się podoba ten muzyczny duet? Odsłuchajcie już teraz na ESKA.pl!

The Voice of Poland 2020 - jury

The Voice of Poland 2020 trwa od 12 września tego roku, a odcinki show emitowane są, co sobotę o godzinie 21:00. W 11. edycji programu skład jury wygląda następująco:

  • Edyta Górniak
  • Urszula Dudziak
  • Michał Szpak
  • Tomson i Baron
The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze