Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Edyta Górniak mistrzem drugiego planu! Weszła w kadr zakochanej parze. Wiemy, co stało się potem

2024-02-24 13:27

O spotkaniu Edyty Górniak marzy na pewno wielu jej fanów. Para z Polski, która udała się w podróż do Dubaju, zupełnie przypadkiem miała możliwość zamienienia kilku słów z polską supergwiazdą. Zaczęło się od niewinnej wpadki.

Edyta Górniak nie przywiązuje się do jednego miejsca. Artystka uwielbia eksplorować nowe miejsca na świecie. Po intensywnej końcówce 2023 roku gwiazda oficjalnie zapowiedziała przerwę w karierze, którą zdecydowała się wykorzystać właśnie na podróżowanie. Jak dowiedzieliśmy się z Tik Toka, piosenkarka poleciała do Dubaju, skąd z pewnością będzie raczyć swoich obserwatorów przepięknymi kadrami. Co ciekawe, to nie Edyta Górniak poinformowała internautów o swojej aktualnej lokalizacji, a... para z Polski, która zupełnie przypadkowo natrafiła na artystkę na lotnisku. Gwiazda weszła zakochanym w kadr, gdy ci chcieli zameldować się na miejscu. Autorka viralowego filmiku wyznała, że Edyta Górniak podeszła do niej i jej partnera. 

Edyta Górniak mija się z prawdą?! Michał Hanczak zarzucił jej kłamstwo

Edyta Górniak: Marzę o odpoczynku… Wyłączam telefon i nie ma mnie do kwietnia!

Edyta Górniak mistrzem drugiego planu

Wyobrażacie sobie, że przemieszacie się po lotnisku, a tuż za wami idzie Edyta Górniak? Taka sytuacja przytrafiła się parze z Polski, która udała się na wakacje do Dubaju. Jak się okazało, piosenkarka sama podeszła do bohaterów viralowego nagrania, by poinformować ich, że najprawdopodobniej weszła im w kadr. Spotkanie, jak relacjonuje w mediach społecznościowych autorka filmiku, przebiegło w bardzo przyjemnej atmosferze.

Bardzo miła z niej kobieta:) I fajnie ze sama do nas zagadała, bo na oryginalnym filmiku mój mąż mówi „ witamy w Dubaju” i wtedy ona się uśmiechnęła - napisała w komentarzu.

To trzeba mieć szczęście!