Ed Sheeran w Polsce RELACJA z 12.08.2018 - muzyka, radość fanów i taneczne ruchy Eda!

2018-08-12 22:45
Ed Sheeran w Polsce RELACJA z 12.08.2018 - muzyka, radość fanów i taneczne ruchy Eda!
Autor: Charm Music/ mat. promocyjne Ed Sheeran w Polsce

Drugi koncert Eda Sheerana w Polsce za nami! Z Relacji na ESKA.pl dowiecie się, jak wyglądał występ brytyjskiego gwiazdora na PGE Narodowym 12.08.2018!

Ed Sheeran w Polsce zagrał dwa koncerty - 11 i 12 sierpnia. Już podczas pierwszego występu zafundował publiczności niesamowite wrażenia i nie chodzi tylko o piosenki! Relację z koncertu 11.08.2018 możecie przeczytać tutaj. Drugiego dnia fani oczekiwali wspaniałego show, które będzie pożegnaniem z Polską. Nie zawiedli się! Koncert Eda Sheerana 12.08.2018 obfitował w muzykę, radość fanów i opowieści Eda.

Ed Sheeran w Polsce 2018 - ten GEST pokazał, że Ed kocha polskich fanów!

Ed Sheeran 12.08.2018 - relacja

Jak wyglądał koncert Eda Sheerana 12.08.2018? Tak jak poprzedniego dnia, Brytyjczyk zaśpiewał swoje największe przeboje. Nie zabrakło hitów: I See Fire, Perfect, The A Team, Sing czy Thinking Out Loud. Publiczność śpiewała niemal każdą piosenkę wraz z artystą!

W przerwach między utworami, Ed Sheeran raczył fanów różnymi opowieściami. Szczególnie ciekawa była ta o kulisach powstawania teledysku do Thinking Out Loud. Artysta opowiedział wówczas o swoich tanecznych "umiejętnościach" i zaprezentował kilka ruchów :)

Ed Sheeran 12.08.2018 mógł podziwiać piękne akcje koncertowe! Fani naprawdę dali z siebie wszystko! Muzyk sam przyznał, że nasza publiczność jest świetnie zorganizowana!

Gdy przyszedł czas na bisy, wszystkich ogarnęło wzruszenie. Fani wiedzieli, że Ed żegna się z nimi na jakiś czas. Muzyk chciał, by ten moment był szczególny. Postanowił wyrazić wdzięczność tak, jak poprzedniego dnia - w koszulce z polskim Orłem na piersi. 12.08.2018 dostał też flagę naszego kraju!

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Ed Sheeran - galeria zdjęć

oba koncerty Eda Sheerana w Polsce były wyjątkowe! Fani na pewno zapamiętają je do końca życia. Warto wrócić do tych emocji. Zobaczcie galerię zdjęć występu Eda Sheerana w naszym kraju.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze