Ed Sheeran

i

Autor: Materiały Prasowe/koolthings

Ed Sheeran w Pokemon GO. Czegoś takiego jeszcze nie było!

2021-11-18 12:51

Niantic i The Pokémon Company ogłaszają, że nagrodzony statuetką Grammy artysta i wielki fan Pokémon, Ed Sheeran, da specjalny występ dla wszystkich graczy w Pokémon GO. Aby uczcić premierę swojego najnowszego albumu „=” (Equals), trenerzy Pokémon GO będą mogli cieszyć się niektórymi najnowszymi piosenkami Sheerana, jak również klasycznymi hitami. Sprawdźcie szczegóły.

Ed Sheeran w Pokemon GO. Czegoś takiego jeszcze nie było! Już 22 listopada w Pokémon GO wideo pokazywać będzie Eda Sheerana wykonującego swoje największe hity, takie jak: Perfect, Bad Habits, Overpass Graffiti, Thinking Out Loud, First Times oraz Shivers. Materiał będzie dostępny do oglądania przez osiem dni, zaczynając od 22 listopada od godziny 20:00, aż do 30 listopada do godziny 22:00. Gracze otrzymają informacje jak obejrzeć wideo poprzez sekcję newsową w grze. W niektórych krajach gracze będą także mogli kliknąć reklamę na sponsorowanych balonach w Pokémon GO.

Jako część świętowania ulubiony Pokémon Eda Sheerana, Squirtle, będzie pojawiał się w grze w charakterystycznych dla piosenkarza okularach przeciwsłonecznych. Gracze mogą także wykorzystać specjalny kod, aby otrzymać ekskluzywne przedmioty dla awatara w aplikacji, takie jak ubrania z projektem okładki albumu “=”, który nosił będzie podczas specjalnego występu.

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ed Sheeran w Pokemon GO - specjalny kod

Specjalny kod 4SQS6N359Y7NPCUW może być wykorzystany na tej stronie internetowej. Oprócz tego gracze mogą także wykorzystać kod w aplikacji Pokémon GO (dostępnej za pośrednictwem Google Play albo App Store) od 22 listopada od godziny 20:00. Więcej informacji na ten temat, znaleźć można w specjalnym wpisie blogowym na stronie Pokémon GO