Ed Sheeran w Pokemon GO. Czegoś takiego jeszcze nie było!

2021-11-18 12:51
Ed Sheeran
Autor: Materiały Prasowe/koolthings

Niantic i The Pokémon Company ogłaszają, że nagrodzony statuetką Grammy artysta i wielki fan Pokémon, Ed Sheeran, da specjalny występ dla wszystkich graczy w Pokémon GO. Aby uczcić premierę swojego najnowszego albumu „=” (Equals), trenerzy Pokémon GO będą mogli cieszyć się niektórymi najnowszymi piosenkami Sheerana, jak również klasycznymi hitami. Sprawdźcie szczegóły.

Ed Sheeran w Pokemon GO. Czegoś takiego jeszcze nie było! Już 22 listopada w Pokémon GO wideo pokazywać będzie Eda Sheerana wykonującego swoje największe hity, takie jak: Perfect, Bad Habits, Overpass Graffiti, Thinking Out Loud, First Times oraz Shivers. Materiał będzie dostępny do oglądania przez osiem dni, zaczynając od 22 listopada od godziny 20:00, aż do 30 listopada do godziny 22:00. Gracze otrzymają informacje jak obejrzeć wideo poprzez sekcję newsową w grze. W niektórych krajach gracze będą także mogli kliknąć reklamę na sponsorowanych balonach w Pokémon GO.

Jako część świętowania ulubiony Pokémon Eda Sheerana, Squirtle, będzie pojawiał się w grze w charakterystycznych dla piosenkarza okularach przeciwsłonecznych. Gracze mogą także wykorzystać specjalny kod, aby otrzymać ekskluzywne przedmioty dla awatara w aplikacji, takie jak ubrania z projektem okładki albumu “=”, który nosił będzie podczas specjalnego występu.

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Ed Sheeran w Pokemon GO - specjalny kod

Specjalny kod 4SQS6N359Y7NPCUW może być wykorzystany na tej stronie internetowej. Oprócz tego gracze mogą także wykorzystać kod w aplikacji Pokémon GO (dostępnej za pośrednictwem Google Play albo App Store) od 22 listopada od godziny 20:00. Więcej informacji na ten temat, znaleźć można w specjalnym wpisie blogowym na stronie Pokémon GO

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze