Ed Sheeran - BILETY na koncerty w Europie 2019. Gdzie najlepiej i za ile kupić?

i

Autor: Richard Isaac/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ed Sheeran tworzy K-Pop - artysta oficjalnie to potwierdził!

2018-11-20 11:04

Ed Sheeran tworzy K-Pop? Ta informacja może zszokować jego fanów! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Ed Sheeran będzie tworzył K-pop? Internet wciąż żyje informacją o tym, że muzyk ma przerwać swoją karierę, a tymczasem świat obiegły nowe, szokujące doniesienia. W rozmowie z Heat World artysta odpowiadał na pytania fanów, które publikowali na Twitterze. Wśród nich znalazło się jedno o współpracę muzyka z zespółem BTS. Czy realne jest stworzenie przez nich wspólnego utworu? To, co odpowiedział Sheeran mogło wywołać spory szok.

Shawn Mendes i Niall Horan - wspólna piosenka powodem spotkania?!

Ed Sheeran i BTS we wspólnym hicie? 

W wywiadzie zapytany o to, czy rozpocząłby współpracę z BTS, Sheeran powiedział: 'Napisałem piosenkę, w której myślę, że mogliby sobie poradzić'. Muzyk ma już pewnego rodzaju doświadczenie we współpracy z zespołami muzycznymi. Pisał między innymi dla słynnego składu One Direction. Poniżej możecie zobaczyć nagranie, w którym artysta wypowiada się o BTS i ewentualnej współpracy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE