Ed Sheeran

i

Autor: Materiały prasowe

Ed Sheeran po koncercie w Polsce wrócił do studia! Efektem piosenka z Pokemonami!

2022-09-30 13:28

Ed Sheeran jest prawdziwym fanem Pokomonów! Swoją wielką miłość do serii postanowił wyrazić w szczególny sposób. Utwór, który nagrał we współpracy z marką Pokemon jest już oficjalnie dostępny. Posłuchajcie Celestial!

Ed Sheeran i Pokemon zdecydowali się na współpracę! Wielki fan Pokémonów i międzynarodowy gwiazdor muzyki pop, Ed Sheeran, przygotował specjalną piosenkę zatytułowaną Celestial. Wyjątkowy utwór zrealizowany we współpracy z The Pokémon Company uświetni wyczekiwane na całym świecie gry Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, które od 18 listopada dostępne będą wyłącznie na konsolach z rodziny Nintendo Switch. Z utworem Celestial można natomiast zapoznać się już wczoraj na YouTube. Teledysk do singla zainspirowany został dziecięcą fascynacją Eda Pokémonami i przedstawia niektórych z jego ulubieńców, jak Pikachu, Squirtle, Machamp czy Snorlax. W klipie obserwujemy typowy dzień z życia Eda z niespodziewanym zwrotem akcji z udziałem Pokémonów. Wideo wyreżyserował wielokrotnie nagradzany Yuichi Kodama. Pełen niespodzianek teledysk przenosi widzów do czasów dzieciństwa, kiedy wszystko było możliwe.

Hity Jesieni 2022: R3HAB w nowej wersji utworu Layla. Podnosi temperaturę!

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

Ed Sheeran i Pokémon - nowy utwór

Ed Sheeran jest wielkim fanem Pokemonów od dziecka, o czym mówił wielokrotnie. W 2021 roku artysta dał nawet specjalny występ dla wszystkich graczy w Pokémon GO. W ten sposób uczcił premierę najnowszego albumu „=” (Equals).

Gram w Pokémon od czasów szkoły podstawowej. Ja i mój brat mieliśmy różne wersje gier i wymienialiśmy się Pokémonami, dopóki każdy z nas nie uzupełnił swojego Pokédeksa. Uwielbiałem karty, ale gry były tym, w czym się zatraciłem. Cały stworzony przez nie świat był niesamowity. Był dla mnie odskocznią, jeśli coś negatywnego działo się w moim życiu czy szkole, a ja chciałem od tego uciec.

Chociaż teraz mam 31 lat, wciąż posiadam tego samego Game Boya Color i gram w Pokémon Yellow lub Silver w samolotach i pociągach, kiedy jestem w trasie. To wielki zaszczyt dodać swoją piosenkę do gry Pokémon i nakręcić nostalgiczny teledysk. Mam nadzieję, że spodoba wam się i utwór, i klip. Nagrywanie ich było świetną zabawą!

Kenji Okubo, który jest prezesem Pokémon Company International przyznał, że praca z Edem Sheeranem była dla jego pracowników spełnieniem marzeń.

Marek Kaliszuk z nowym singlem Bezpowrotnie. Artysta ma dla was wyjątkowe przesłanie!

Wszyscy jesteśmy jego wielkimi fanami i nie dość, że praca z nim była przyjemnością, to jeszcze jego autentyczna miłość do wszystkiego, co związane z Pokémonami naprawdę rzuca się w oczy. Yuichi Kodama wykonał fantastyczną pracę, aby uchwycić w klipie czystą dziecięcą radość i ducha przygody. Ich szczere uwielbienie dla Pokémonów sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowa współpraca i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć fanów Pokémonów i fanów muzyki śpiewających razem Celestial. Mam nadzieję, że wszyscy nie mogą się też doczekać, by cieszyć się tym utworem, który jeszcze w tym roku pojawi się w grach Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.