Dźwięki Ściśle Tajne 8.04.2020 - podpowiedzi, ile można wygrać, złe odpowiedzi

2020-04-08 9:46
Dźwięki Ściśle Tajne
Autor: Radio ESKA Dźwięki Ściśle Tajne

W tej zabawie trzeba mieć niezły słuch i dar do zgadywanek! Jeśli mowa o tobie, to zgarnięcie sporej gotówki nie powinno być dla ciebie żadnym problemem. Wystarczy, że uważnie będziesz słuchał Radia ESKA! Następna Runda Dzienna wystartowała w niedzielę 5 kwietnia, a wraz z nią kolejna już osoba będzie miała szansę na wygraną. Poznaj szczegóły nowej zabawy Radia ESKA.

Dźwięki Ściśle Tajne to nowa zabawa Radia ESKA, która wystartowała 30 marca. Zasady są proste - słuchacze muszą odgadnąć i nazwać konkretny dźwięk. Pojawi się on oczywiście na antenie radia, ale można znaleźć go także w internecie na stronie dzwieki.eska.pl i tutaj słuchać go do woli! Wzięcie udziału w zabawie jest bardzo proste - należy kupić los na ESKA.pl lub wysłać SMSa o treści ESKA pod numer 7211. Koszt jednej wiadomości to 2,46 z VAT.

Zabawa, która wystartowała 30 marca, pozwoliła wygrać już dwóm osobom! Jako pierwsza odgadła pani Edyta, która 2 kwietnia rozpoznała ZDEJMOWANIE GUMOWYCH/LATEKSOWYCH RĘKAWICZEK. Kolejna Runda Dzienna rozpoczęła się 3 kwietnia. Już następnego dnia pan Patryk wskazał poprawną odpowiedź - dźwiękiem, o który chodziło, było OTWIERANIE BRAMY GARAŻOWEJ NA PILOTA. Słuchaczom Radia ESKA odgadywanie dźwięków przychodzi bez trudu - jeśli ty także chcesz dołączyć do szczęśliwców, którzy przygarnęli dodatkową kasę, słuchaj dźwięków, czytaj podpowiedzi i kup swój los! Nowa Runda Dzienna wystartowała w niedzielę 5 kwietnia.

Przez kilka dni dźwięk numer trzy, przechodził z dnia na dzień, ponieważ słuchacze nie mogli odgadnąć, co się za nim kryje. Jednak dzisiaj rano los uśmiechnął się do pana Dawida, który na antenie Radia ESKA udzielił poprawnej odpowiedzi, stając się posiadaczem nagrody głównej - czyli 8000 zł. Prawidłowa odpowiedź, która dotyczy dźwięku numer trzy brzmi: GRZEBANIE W DAMSKIEJ TOREBCE.

Jeśli chcesz stać się posiadaczem ekstra gotówki, jak dzisiejszy zwycięzca wystarczy, że będziesz śledził naszą akcję. Zgłoś się do zabawy już dziś, a być może to właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście podczas nowej Rundy Dziennej! Poniżej specjalnie dla was przygotowywaliśmy podpowiedzi, które dotyczyły dźwięku numer trzy.

Dźwięki Ściśle Tajne - podpowiedzi

 • do wykonania tej czynności potrzebujemy rąk
 • do tej czynności potrzebujemy rąk, a najczęściej... jednej
 • tę czynność można wykonywać kilka, kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt razy dziennie

Dźwięki Ściśle Tajne - ile można wygrać?

W Rundzie Dziennej 5 kwietnia nikt nie odgadł poprawnej odpowiedzi! Od 8 kwietnia stawka wzrasta - teraz to 8000 zł!

Dźwięki Ściśle Tajne - złe odpowiedzi

Tutaj na bieżąco uzupełniamy nieprawidłowe odpowiedzi zagadki, które padły już od uczestników danej Rundy:

 • nie jest to plusk wody
 • nie jest to mycie ani szorowanie podłogi
 • nie są to fale uderzające o brzeg
 • nie jest to zgniatanie butelki
 • nie jest to balon wiązany na supeł
 • nie jest to pakowanie towaru w torbę papierową
 • nie jest to zgniatanie papieru
 • nie jest to zgniatanie puszki
 • nie jest to pisanie na klawiaturze
 • nie jest to zrywanie wieczka z pojemnika jednorazowego

Dźwięk znajdziecie na stronie dzwieki.eska.pl.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze