Film online na Dzień Kobiet - Pierwsza miesiączka

i

Autor: eskago.pl

Dzień Kobiet 2016 na eskaGO. Pierwsza miesiączka, szkolna sława, szalone imprezy – ktoś tu jest Desperate!

2016-03-04 15:27

Dzień Kobiet 2016 na eskaGO to przeciwieństwo nudy! Specjalnie z tej okazji w serwisie obejrzysz film Pierwsza miesiączka. Szalona komedia o przyjaźni, zdobywaniu popularności i szkolnych przepychankach to świetna opcja dla fanów zwariowanego humoru. Oglądaj online już teraz!

Dzień Kobiet 2016. Film online Pierwsza miesiączka to specjalna propozycja eskaGO dla wszystkich, którzy lubią kino „z jajem”! Pierwsza miesiączka, film online na Dzień Kobiet 2016, ukazuje historię Cassie i Maggie, niezbyt ładnych i bardzo niepopularnych nastolatek, które próbują zmienić swoje życie. Aby dołączyć do „najfajniejszych” organizują sobie prawdziwą metamorfozę i postanawiają wygrać w konkursie talentów. Nic nie idzie jednak zgodnie z ich planem. Czy Cassie i Maggie w końcu znajdą przyjaciół? A może pogrążą się jeszcze bardziej? Oglądaj film online Pierwsza miesiączka w Dzień Kobiet 2016 i przekonaj się już teraz!

Międzynarodowy Dzień Kobiet - NIEZBĘDNIK FACETA >>

Pierwsza miesiączka – film online na Dzień Kobiet 2016

Film online Pierwsza miesiączka jest dostępny legalnie, za darmo i bez logowania na eskaGO. To świetna opcja na Dzień Kobiet 2016 i każdy rozrywkowy wieczór! Pikantna komedia, zwariowani bohaterowie, zaskakujące zwroty akcji – oglądaj film online już teraz! I pamiętaj – w filmie Pierwsza miesiączka Desperate znaczy nieszczęśliwy! Zupełnie jak u Fireflight :-)