Dzień Dziecka 2018: DATA. Kiedy jest święto wszystkich dzieci?

i

Autor: fot./freeimages.com/Yarik Mishin Dzień Dziecka

Dzień Dziecka 2018: DATA. Kiedy jest święto wszystkich dzieci?

2018-05-21 17:31

Kiedy jest Dzień Dziecka 2018? Na ESKA.pl poznacie dokładną datę święta wszystkich dzieci.

Dzień Dziecka 2018 - kiedy jest? Data tego wyjątkowego święta powinna być znana dla każdego! W końcu wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi :) Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Główny cel tego święta to upowszechnianie praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Jest to też doskonała okazja do organizowania różnych imprez.

1.06.2018 - czy jest wolne po Bożym Ciele?

Autor: brak danych

Czy piątek po święcie Bożego Ciała jest dniem wolnym od pracy? Na ESKA.pl dowiecie się, czy 1 czerwca 2018 będzie można zostać w domu.

Data Dnia Dziecka 2018

W zależności od kraju, w którym jest obchodzony Dzień dziecka, jego data może być różna. A kiedy wypada w Polsce? Data Dnia Dziecka w naszym kraju jest jedna. To 1 czerwca. W 2018 roku święto wszystkich dzieci obchodzimy więc w piątek. Tego dnia na szczególne atrakcje mogą liczyć uczniowie. Wiele szkół organizuje wówczas specjalne imprezy, a zajęcia lekcyjne są lżejsze.

Na dzień dziecka przyda się też odpowiednia oprawa muzyczna. Znajdziecie ją na eskaGO wśród piosenek dla dzieci.

Imiona najpopularniejsze na przestrzeni lat! Które królowały w roku twojego urodzenia?

Autor: brak danych

Popularność imion nie raz zmieniała się na przestrzeni lat. Jak Polacy nazywali swoje dzieci w latach 1970-2012? Sprawdź, które z imion rządziło, gdy przyszedłeś na świat.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE