Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę. Co można kupić?

2022-01-21 10:59
Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę. Co można kupić?
Autor: canva.com Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę. Co można kupić?

Każdego roku w styczniu wszystkie babcie i dziadkowie świętują swój wyjątkowy dzień. 21 i 22 stycznia to Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W tym czasie wnuki honorują swoich bliskich życzeniami, kwiatami oraz upominkami. Podrzucamy kilka propozycji dla wszystkich szukających prezentowych inspiracji.

Dzień babci i dziadka 2022 - prezenty na ostatnią chwilę mogą być priorytetem dla wielu osób! Co kupić na dzień babci i dziadka 2022? Dziadkowie często najbardziej cieszą się ze wspólnego czasu spędzonego z bliskimi, zwłaszcza z wnukami. Nierzadko mają ogromny udział w ich wychowywaniu. Dzień Babci i Dziadka można uczcić życzeniami, ale także drobnymi upominkami według upodobań. Sieć Lidl przygotowała kilka praktycznych i symbolicznych podarunków last minute!

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

NAJSEKSOWNIEJSZA babcia świata ujawniła swój sekret! Aż trudno w to uwierzyć

Dzień Babci i Dziadka 2022 - prezenty

Co można kupić na dzień babci i dziadka 2022? Drobne sprzęty AGD są praktyczne i uniwersalne, mogą także wspierać zdrową dietę oraz bardzo ułatwiać gotowanie. To chociażby robot kuchenny 650 W, blender kielichowy 500 W, toster ze stali szlachetnej, młynek elektryczny do soli lub pieprzu, a nawet jajowar 400. Lidl proponuje także elegancki termos na napoje ze stali nierdzewnej 490 ml, w 3 kolorach do wyboru. Kolejna propozycja to termos obiadowy 600 ml, który utrzymuje temperaturę przez ok. 6 godzin, w zestawie posiada składaną łyżkę, a jego pokrywa stanowi jednocześnie miskę na posiłek, do wyboru są 2 kolory.

Dzień Babci i Dziadka 2022 - kartki, gify, życzenia. Czego życzyć seniorom z okazji ich święta?

Dla tych, którzy wybór upominku zostawili na ostatnią chwilę sieć Lidl też ma propozycje. Od czwartku, 20.01 na sklepowych półkach znajdziemy ciepłe damskie piżamy z miękkiego polaru lub męskie zestawy piżam w 100% bawełniane lub z jej wysoką zawartością, w dwóch kolorach do wyboru. Dla dziadków męskie, bawełniane bokserki 3-paki. Z kolei dla ceniących małe, praktyczne gadżety, w sklepach Lidl będą także dostępne automatyczne dozowniki mydła z czujnikiem ruchu. Dozownik sprawdzi się także w przypadku środków do dezynfekcji. Opakowanie zawiera w zestawie baterie.

Kwiaty na Dzień Babci i Dziadka 2022 to też dobry pomysł! Symbol wdzięczności i miłości. Obdarowanemu zawsze sprawiają radość i świadczą o pamięci. W sklepach będą dostępne rośliny w doniczce w specjalnej promocji, drugi produkt -50% taniej z aplikacją Lidl Plus. Wśród propozycji znajdziemy m.in. Kalanchoe w torebce ozdobnej, różyczki dwukolorowe, Frizeę lub Guzmanię, Azalię oraz różne rodzaje storczyków dwupędowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze